KÜSI NÕU VÄRVISPETSIALISTILT

Vannitoa plaatide värvimine

Alina 21.09.2009 12:15

Tervist,

tean, et on olemas spetsiaalsed värvid, millega on võimalik üle värvida vannitoa keraamilisi plaate (kui ei taha plaate välja vahetada).
Sooviksin teada, kas need värvid on tõesti täiesti niiskuskindlad? Ja kas neil värvidel on ka mingi nö. "koondnimetus", mile järgi teaksin värvipoest otsida?

Tänud,
Alina

Tsiteeri

Raul 21.09.2009 13:06

Kahhelkivide või muude kõvade ja läikivate pindade värvimiseks on olemas spetsiaalsed kruntvärvid (näit. Tikkurila Otex). Krunditud pinna edasiseks viimistelmiseks niiskesruumis tuleb kasutada niiskuskindlaid tooteid - plaatide vuukide tasandamiseks niiskuskindlat pahtlit (näit. Vivacolori W) ja värvimiseks poolmati või -läikiva läikeastmega akrülaatvärve (näit. Vivacolori Interior või Interior Extra).

Tsiteeri

Pille 15.11.2009 16:07

tere !

elan paneelmajas. tahan teha vannitoas remonti.praegu on seinas veneaegne vakstu.tahan selle ära võtta. kas on mingit värvi , mida võib seal kasutada ja kas peab alt kindlasti pahteldama? paneelil on teadagi väikesed augud.või on midagi mis jätab pinnakrobeliseks?

ette tänades Pille

Tsiteeri

Breth 16.11.2009 13:02

Tere.
Minul köögi remont juba poole vinnas ja nüüd on jäänud veel keraamiliste plaatide värvimine. On mul juba olemas OTEX ja värv aga minu probleem on selles et tahaksin vuuki teist värvi. Tean et on olemas mingid vuugipliiatsid kuid kas neid on üldse Eestis ja kas on punast värvi. Põrnadale panen ka plaadi ja just punase vuugiga see pärast tahan ka seinale punast vuuki(seinaplaadid tulevad hallid). ja kui tark mõte on need seinaplaadid üle lakkida ja kas see üldse on võimalik?

Tsiteeri

Breth 16.11.2009 13:19

Tere.
Minul köögi remont juba poole vinnas ja nüüd on jäänud veel keraamiliste plaatide värvimine. On mul juba olemas OTEX ja värv aga minu probleem on selles et tahaksin vuuki teist värvi. Tean et on olemas mingid vuugipliiatsid kuid kas neid on üldse Eestis ja kas on punast värvi. Põrnadale panen ka plaadi ja just punase vuugiga see pärast tahan ka seinale punast vuuki(seinaplaadid tulevad hallid). ja kui tark mõte on need seinaplaadid üle lakkida ja kas see üldse on võimalik?

Tsiteeri

Breth 16.11.2009 14:50

Tere.
Minul köögi remont juba poole vinnas ja nüüd on jäänud veel keraamiliste plaatide värvimine. On mul juba olemas OTEX ja värv aga minu probleem on selles et tahaksin vuuki teist värvi. Tean et on olemas mingid vuugipliiatsid kuid kas neid on üldse Eestis ja kas on punast värvi. Põrnadale panen ka plaadi ja just punase vuugiga see pärast tahan ka seinale punast vuuki(seinaplaadid tulevad hallid). ja kui tark mõte on need seinaplaadid üle lakkida ja kas see üldse on võimalik?

Tsiteeri

Janno 25.11.2009 10:18

Tere.

Hea meel on teada anda, et peagi on võimalik ka meie poodidest võimalik osta keraamiliste plaatide värvimiseks valmistatud värve. Samuti on võimalik paegi saada vuukide värvimiseks pliiatseid. Esialgu on pliiats valge matt, kuid tegeleme ka teiste toonide saamisega. Lisan lingi toote kohta. http://www.vunder.ee/shop/?id=2626

Küsimustele alati valmis vastama.

Tervitustega,

Janno

Tsiteeri

Heiki 05.05.2010 10:12

Tere
Kas eelpool esitatud jutt kehtib ka põrandaplaatide värvimise kohta, või on seal teised võimalused.

Terv Heiki

Tsiteeri

Janno 05.05.2010 10:21

Tere.

Meil vaid seinte värvimiseks sobivad värvid.

terv, Janno

Tsiteeri

Coloratum OÜ 08.11.2017 21:26

Tere!

Meie salong müüb Autentico Versante veekindlaid ja pestavaid värve, mis sobivad muuhulgas ka glasuurplaatide värvimiseks.

Tsiteeri

Lenne Loide 08.11.2019 15:41

Tere! Kas mööblikilega kaetud pindu (kapiuksed, riiulid) on võimalik üle värvida ainult alguses kattes kalli spetsiaalse kruntvärviga ja siis põhivärviga? Või soojapuhuriga kate eemaldada ja siis mööblivärv? Kas on ka muid võimalusi, äkki on mingit värvi mis siiski ka sellele pinnale rahuldavalt pidama jääks. Info eest tänades.

Tsiteeri

Jurgen 14.02.2022 21:52

Tere! Ma tahaksin värvida üle terve vannitoa(plaat) , kas mingi värv jääb põrandale duššinurgas, sest seda alust mul ei tule duššinurka?

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.