Artikkelit ja uutiset

Structo Industry OÜ (L-UKS) toetas Naabrist parem saate osalejaid Heikit ja Sandrat

Structo Industry OÜ poole pöördus Sandra saatest Naabrist parem sooviga saada abi korteri sisustamisel. Vaja oli liuguksi ja riiulisüsteemi esikusse. Loomulikult olime nõus abistama nii nõu kui jõuga.

Kodulehel, www.l-uks.ee, oli Sandra jõudnud pisut ringi vaadata ja talle oli silma jäänud musta klaasiga uksed, mis sobivad hästi tema korteri sisustuse ja toonivalikuga. Lisaks oli vajadus esikusse peegli järele. Kuna L-uks liuguksed on võimalik toota lisaks horisontaalsele jaotusele ka vertikaalse jaotusega, siis leidsime parima variandina, et teeme ühe ukse vertikaalse jaotusega, kus vasak pool on peegel ja paremal must klaas. Teise ukse tegime samasuguse jaotusega, kuid mõlemad pooled musta klaasiga.


Uste raamprofiiliks leidsime meie laiast profiilivalikust kõige sobivamad olema Symphony pronksi toonis raamid. Symphony raamide kasuks otsustasime, kuna selle raami puhul on võimalus ukse sisumaterjali riba (antud juhul musta klaasi) lisada aktsendiks ka ukse profiili sisse, nii et see jääb uksel eestvaates triibuna nähtavale. Pronks profiil sobis hästi esikus kasutatud pronksikarva põrandaliistude ja ornamendiga tapeediga.

Riiulisüsteemi tooniks valisime tamme, mis on soodne ja ajatu.

Kuna saate finaal peatselt tulekul, oli tellimusega ka kiire. Seetõttu valmistasime liuguksed ja riiulisüsteemi juba järgmisel päeval ja paigaldasime need Sandra ja Heiki korterisse viivitamata.

L-UKS liuguste ja riiulisüsteemi valikuga saab tutvuda aadressil: www.l-uks.ee

Lisätty: 17.06.2010

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää