Artikkelit ja uutiset

Borastapeteri uus maagiline kollektsioon WONDERLAND Värvikeskuse tapeedisalongides

 Alkuperä: www.varvikeskus.ee

Alkuperä: www.varvikeskus.ee
Heida pilk Borastapeteri ja disainer Hanna Werningu koostöös valminud imelisse võlumaailma - disainer ja illustraator Hanna Werning lööb taaskord kaasa tapeedikollektsiooni loomises, lastes oma fantaasial vabalt lennata. Disaineri fantaasiamaailmas moodustuvad värvide ja kujunditega maagilised tapeedimustrid.

Wonderland kollektsiooni iga disain räägib oma põneva loo. Hanna kujundatud tapeetidel võib näha põnevaid, metsikust loodusest inspireeritud disaine, millele on lisatud mängulisust. Selles kollektsioonis on palju pisidetaile, mis tulevad esile alles neid pikemalt silmitsedes.

"Märksõna Wonderland tuli mulle pähe juba kollektsiooni loomise algjärgus ja oli kõigi kollektsiooni disainide valmimise suunaks. See peaks olema justkui muinasjutt vabast maailmast“, sõnab Hanna Werning.

Meeleolukas tapeedikollektsioon ei jäta kedagi külmaks – sealt võib leida nii rõõmsavärvilisi taimi ja erinevaid loomi, aga ka mahedamaid toone ja veidi geomeetriat. Tule ja vali enda lemmikmuster Tallinna või Tartu Värvikeskuse salongidest.

www.varvikeskus.ee
Facebook

Lisätty: 26.02.2016

Sadolini Värvikeskused

Puh.:
+372 606 2220, +372 606 2221
Osoite:
Peterburi tee 52a, Tallinn
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.