Artikkelit ja uutiset

Ruumala pakub hooldevaba terrassimaterjali Resysta

Üks kord terrassi ehitamine on odavam kui seda mitu korda teha. Kui sinu eelarve lubab vältida kõige odavamaid materjale, siis on parimaks valikuks Resysta terrassilaudis, millel on väärispuidu välimus ning mis peaaegu kõikide omaduste poolest ületab looduslikku puitu.

Resysta ei ole puidu ja plastiku komposiitmaterjal, selle koostisosadeks on riisikestad, kivisool ja mineraalõli. Põhiline eelis, mille Resystat kasutades saad, on väga lühike hooldusele kuluv aeg. Unusta süvapesu ja õlitamised - Resysta laudise saad puhtaks vee ja vähese pesuainega.

 Alkuperä: resysta.com

Alkuperä: resysta.com

Resysta laudisele saad astuda turvaliselt ka märja ilmaga, kuna see ei libise. Materjal on ideaalne basseini äärealadel. Paljajalu käies ei vigasta sa end puidule omaste defektidega (pinnud, praod, oksakohad).

Terrass ei pea olema igav - visuaalse efekti annab elamuga sobivalt toonitud terrassilaudis. Resystal on üle 20 võimaliku värvitooni, mille vahel valida saab. Värvide hulgas on ka väärispuidu toonid, kuid Resysta laudade jaoks pole langetatud mitte ühtegi väärispuud troopilistest vihmametsadest. Nii saad omale kauakestva terrassi paljudeks aastateks, jättes sellest suhteliselt väikese ökoloogilise jalajälje.

 Alkuperä: www.ruumala.com

Alkuperä: www.ruumala.com

Resysta eelised:
- minimaalne hooldusvajadus;
- kauakestev;
- veekindel;
- UV-kiirguse kindel;
- libisemiskindel;
- lai värvivalik;
- ei mädane;
- oksakohtadeta;
- ei pragune;
- loodusesõbralik.

Ruumala pakub teile Resysta terrassilaudist ja värve ning vajadusel ka roostevabasid kruve, kinnitusklambreid, tugiposte ja karkassimaterjale.

Ruumala OÜ
www.ruumala.com

Lisätty: 01.04.2016

Ruumala

Puh.:
+372 517 9107, +372 5886 8956
Osoite:
Kadaka tee 42a, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää