Artikkelit ja uutiset

Ilmus ajakirja "Remondi ja Ehita" sügisnumber

Ilmunud on ajakirja Remondi ja Ehita sügisnumber, kus jagatakse tarvilikke nõuandeid nii koduomanikule kui aiandushuvilisele. Sisustuswebi ja Duo Disaini koostöös valmis nõuandeartikkel, kus tutvustatakse näpunäiteid, mida vannitoa ja koduse spaa planeerimisel ja sisustamisel silmas pidada.

Millest vannitoa planeerimisel alustada? Keegi ei taha ju pöördumatuid apsakaid või tülikat ning kulukat ümbertegemist.

Ruumi planeering tuleks põhjalikult läbi mõelda, et just torud ja elektriühenduste asukohad saaksid õigetesse kohtadesse, sest neid on hiljem väga kulukas ümber teha. Samuti tuleb kindlasti mõelda korralikule ventilatsioonile, et liigne niiskus saaks ruumist ilusti välja juhitud ning paika tuleb panna trapi tüüp ning asukoht: keset ruumi paiknev trapp ei pruugi alati olla kõige mõistlikum lahendus, seda just visuaalses mõttes ja seega sobib trapp ideaalis pigem varjatud kohta, nagu näiteks valamukapi alla. Võimalusel soovitame aga kasutada duširenni, mis paikneb otse dušinurgas, sest sellise lahenduse puhul on võimalik kasutada suuremat põrandaplaati ning visuaalselt jääb tulemus tunduvalt parem. Loe artiklit edasi siit.

 Alkuperä: issuu.com

Alkuperä: issuu.com
Lehitse ajakirja ja loe lisaks ka allolevaid teemasid:

- Sisustusweb soovitab: moekas vannituba kui kodune spaa;
- Messiuudis: Tartu ehitab ja sisustab!;
- Kodu Volta loftides: ilus ja joonlaua järgi;
- BRUNO konkursi parimad palad;
- Ökoehituse uudised: kanep ja biosüsi;
- Seadusenõu: korteriomandi ruutmeetrite arvestus;
- Uus võimalus: korteriühistu virtuaalkoosolek.


Kliki ajakirja esikaanel ja loe lähemalt.
Ajakirja kohta lisainfot leiad siit.

Lisätty: 17.10.2018

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää