Artikkelit ja uutiset

Artskillis on kulla ajastu

Vask hakkas sisekujunduses laineid lööma mõned aastad tagasi. Tänaseks on ta enda kõrvale kutsunud ka näiteks pronksi ja kulla. Kuld võtab üha rohkem võimust ja nii võib teda leida ka suurtelt pindadelt - näiteks köökide tööpinnad ja kapiuksed.


Toonide kombinatsioonid
Kuld on palju enamat, kui värv või lihtsalt metall. Kuld on luksuse sümbol juba antiikaegadest ning kuulsusrikas ja särav materjal hoiab oma erilist väärikust ja iseloomu ka tänapäeval. Kuldelementidega interjöörid kannavad edasi toretsevat ja peent tunnetust olles seejuures mööblitrendide laineharjal. Valides soojad ja külluslikud kulla toonid teed ajatu valiku. Kuld võtab staari rolli elu- ja vannitubades, luues võluva kombinatsiooni ajaloost ja modernsest elegantsist. Kuld annab igale interjöörile ja kodule eksklusiivse ja luksusliku õhustiku.
Legendaarse Itaalia disainmööbli brändi Scavolini valikus on mitmed “kuldsed” köögid. Köögikappide ja -sahtlite viimistluse variantidest leiab nii värvitud messingu kui ka värvitud vase. Kuldse tooni leiab Scavolini kollektsioonist järgmistest sarjadest: Liberamente, Mia, Exclusiva, Foodshelf, Mood ja Motus ning Baltimora köögis on võimalik kuldse dekooriga klassikalisi kapiuksi tellida.
Kuid kuld ei pea esinema köögis vaid võib ilmailu pakkuda pererahvale ka privaatselt vannitubades. Scavolini „kuldsed“ vannitoad loovad intiimse ja luksusliku õhustiku, kui kasutada uste viimistluses värvitud messingu varianti. Näiteks #Magnifica sari kombineeritud Gessi messingu tooni sanitaartehnikaga.

Igavesed valge ja kuld


Kullasära on ideaalseks kaaslaseks nii heledatele kui tumedatele toonidele, saavutades mõlema variandiga väga erineva efektiga tulemuse. Kui kombineerida kullavärvi õrnemate ja naturaalsemate toonidega, siis on võimalik saavutada pehmem tulemus. Kuldne viimistlus Exclusiva sarja köökide käepidemetel ja detailidel lisab elujõulisust Porcelain Cream kõrgläikelisele kapipinnale. Baltimora sarjas leiab kuldse dekoori ja tekstuuride rõhutamised nii köögi- kui vannitoamööbli osas, kus valge matt lakk on ideaalseks põhjaks.

Halliga paaris


Magnifica - vannitoamööbli sari, mis oma nimega juba ütleb kõik. Väga peenetundeline, stiilne ja prestiižne sari pakub klassikalise efekti saavutamiseks kulla kaaslaseks kahte erinevat halli tooni - Mink ja Tundra Grey - mis kõrgläikelise viimistlusega moodustavad väga kena lahenduse. Kuldsed käepidemed näiteks marmorist tasapinna all on vormitud sama hoolega, kui kalliskivid. Modernse ja peenetundelise vannitoa saavutamiseks soovitame tumedamat Iron Grey tooni koos kõrgläikelise viimistlusega. Ja lõpetuseks julgetele ja uhketele pakume mööbli värvivalikus ka üleni kuldset varianti Gold Leaf toonis - neile, kes soovivad oma kodus tõeliselt julget ja erilist stiili.

Kullal on oma varjundid
Ka kuld esineb mitmetes eri varjundites ja toonides. Näiteks Mood sarja köögis, kus koos on pronksjad Bronze käepidemed, Dove Grey mati lakiga kaetud soklid ja sooja hõnguga Tussah Walnut kapiuksed. Vasekarva viimistlusega käepidemed ja kapinupud aga tulevad esile erinevatel tumedamatel toonidel.

Kata oma kodu kuldsete helkidega ja võid olla kindel, et toonid muutuvad ja mängivad koos hooaegade ja valgusega. Nii on köögis alati modernne, isikupärane ja originaalne lahendus.

Küsi pakkumist Artskill disainmööbli salongist, vaata lähemalt artskill.ee või külasta Scavolini Store Tallinn salongist aadressil Tööstuse 47B, Tallinn.

Lisätty: 27.05.2019

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - ELUTOAD VANNITOAD KÖÖGID

Puh.:
+372 515 4679
Osoite:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää