Artikkelit ja uutiset

Kevadine värskendus - sinu kodus ja sinu meeleolus

Nüüd, kui kõik on puhas ja korras (aitäh, kevadine suurpuhastus!), uuenda oma kodu nende kevadiste kujundusideedega. Me ei räägi suurematest kodu remonditöödest ega aeganõudvatest isetegemisprojektidest - need kaunistamise ideed on tegelikult vaid ettekääne kaunistada pastelsete aktsentidega elutuba, kööki, söögituba, magamistuba või kontorit.

Too oma magamistuppa värvi - uued padjad, tekid, vaasid - kõik kevadistes helgetes toonides.


Nagu ka peeglid, loob ka selge mööbel illusiooni suuremast ruumist. Võta näiteks väike hommikusööginurgake: heledama ilme saavutamiseks kasuta heledaid toole ning sega juurde selgetes toonides aktsenttoone detailide näol.


Suundu antiigipoodi, vanaema pööningule või Home4you’sse, et leida väljapanekuks kommivärvilised klaasid. Paiguta need värvi või kõrguse järgi, luues riiulile lausa kunstiteose.


Asenda tumedad talvised toonid ja raskemad esemed pastelsete toonidega. Helesinine, pehme roosa ja sidrunikollane kajastavad küll kevadet, ent sobivad ka sooja ilmaga kuudeks (loe: suveks).


Lilled, lilled, lilled! Lilleline muster on iseenesest uimastav, kuid see tõesti särab, andes lauale elu ja särtsu.Allikas: Home4you.ee

Lisätty: 21.04.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Puh.:
+372 665 9091
Osoite:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää