Artikkelit ja uutiset

STIILSED RÕDU- JA TERRASSILAHENDUSED PORTSELANPLAATIDEGA


Mõnus terrass ja ilus hoov ilma suurema vaevata – see on pea iga majaomaniku unistus. 20 mm terrassiplaadid võimaldavad luua ühtse terviku siseruumi, fassaadi ja õueala vahel. Mitmed keraamiliste plaatide tootjad pakuvad täna täislahendusi, mille abil saab sama visuaaliga liikuda toast rõdule või terrassile ning sealt edasi õuealale.


Paksud, 20 mm portselanist terrassiplaadid on mõeldud kasutamiseks nii kodus kui avalikul pinnal, nii statsionaarse kui hooajalise paigalduse jaoks - näiteks väliköögid või restoranide-kohvikute välialad. Seejuures täidavad nad nii esteetilisi kui praktilisi vajadusi.


Portselanplaadid on kulumis- ja ilmastikukindlad ning taluvad hästi nii kõrgeid temperatuure kui miinuskraade. Plaatide välimus püsib ajas ja neid on väga lihtne hooldada – piisab ainult puhtaks pesemisest. Samuti ei vaja need mingeid täiendavaid töötlusi.

Väga oluline on terrassiplaatide libastumiskindlus märjana, kusjuures lahtiselt paigaldatud plaatide puhul aitavad avatud vuugid ka liigse vee ära juhtida.

Aiakujunduses saab plaate kasutada lisaks terrassidele veel trepiastmete, sillutiste ja aiateede rajamisel.


Terrassiplaate saab paigaldada:

- plastikust tugijalgadele – see võimaldab tasandada aluspinna ebatasasusi või kaldeid ning kasutada põrandat kommunikatsioonide vms peitmiseks ja juhtimiseks;
- liiva- või killustikupadjale – dreenivale aluspinnale koos dekoratiivse kivitäitega või ilma;
- murule – näiteks aiateede rajamisel;
- plaatimisseguga plaatides betoonpinnale – kohtades, kus on vaja suurte koormustega (näiteks autoga) liikuda.


Terrassiplaatide paigaldamine ei vaja erivarustust ega spetsialisti teadmisi. Tuleb vaid kasutada ettekirjutatud töövõtteid.

Tänu portselanplaatide ilmastikukindlusele on nende eluiga 20 - 30 aastat. Hooldus on lihtne ja soodne ning sõltuvalt paigaldusviisist saab paigast nihkunud plaate lihtsalt tagasi panna või hoopis ümber tõsta. Läbi selle annab toode omapoolse mõju keskkonnasäästlikkusse.

Floorini valikust leiad 20 mm portselanplaate erinevates suurustes ja erinevate visuaalidega: puit, kivi, betoon, terratso, metall. Nendega saad luua tervikliku lahenduse ja sujuva ülemineku toast õue, luues tubase hubasuse mõlemal pool seina.

Vaata valikut paksudest terrassiplaatidest pood.floorin.ee/terrassiplaadid või pood.floorin.ee/terrassiplaadid

Lisätty: 21.04.2021

Floorin AS

Puh.:
+372 655 8244, +372 655 3902
Osoite:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.