Artikkelit ja uutiset

BLANCO uudised

BLANCO PLEON 6 Split
BLANCO Pleon 6 Split köögivalamu on uue Split kontseptsiooniga, mis võimaldab kasutada kolme funktsionaalset ala ainult kahes kausis.

Sellise ainulaadse mugavuse teeb võimalikuks BLANCO Pleon 6 Split kausi langetatud keskosa. Madal kausi vahesein loob ühenduse peamise ja täiendava kausi vahel, andes kolm täiesti eraldi kasutatavat funktsionaalset ala. Põhi- ja täiendavaid kausse saab veega täita kuni vaheseina tasemeni. See võimaldab täita erinevaid ülesandeid üksteise kõrval, nt. pesemine, nõude tühjendamine või salatilehtede loputamine. Suuri toiduvalmistamis- ja küpsetusnõusid on mahukas kausis väga lihtne puhastada. Spliti kontseptsioon on eelkõige tähelepanuväärne oma mitmekülgsuse poolest, pakkudes teile palju võimalusi toidu pesemisel või valmistamisel.

BLANCO PLEON 6 Split

BLANCO PLEON 6 Split


Mattmustad BLANCO valamud
Köögitrendides on mustad toonid juba mõnda aega esil olnud, nii mööblis kui ka muudes kodu detailides. Stiilne must sobib hästi mitut moodi, luues ajatu ja korraliku ilme. Mustale väga lähedane varjund SILGRANIT® anthrazit on pikka aega olnud populaarseimate valamu toonide seas. Lemmikvärvi kõrvale on nüüd lisandunud üleni mattmust SILGRANIT® toon , mille pind on erinevalt kergelt sädelevast anthrazit toonist ühtlane mattmust. Mattmusta valamu juurde on võimalik valida ka mattmust segisti.

BLANCO SUBLINE -U

BLANCO SUBLINE -U

BLANCO ETAGON 700-U

BLANCO ETAGON 700-U

BLANCO ETAGON 500-U

BLANCO ETAGON 500-U

BLANCO CATRIS-S Flexo

BLANCO CATRIS-S Flexo

BLANCO SUBLINE -U

BLANCO VINTERA XL 9
BLANCO Vintera XL 9 köögivalamu on BLANCO uus meistriteos- selle pilkupüüdev disain meenutab klassikalist ja traditsioonilist talumaja valamut. Koos sümmeetrilise kujunduse ja
SILGRANIT® materjaliga loob valamu tänapäevase klassikalise kujunduse. BLANCO Vintera XL 9 köögivalamu on pealt süvistatav või alt paigaldatav. See kaasaegne BLANCO klassikalise disaini tõlgendus sobib igasse kööki.

BLANCO VINTERA XL 9

BLANCO VINTERA XL 9

Lisätty: 16.08.2021

Eero

Puh.:
+372 672 0120
Osoite:
Pärnu mnt. 160 F, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää