Artikkelit ja uutiset

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga


Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

Kuid on aeg ka vaadata edasi

Võtame kokku julguse ka vaadata tuleviku suunas. Kasutada orgaanilisi materjale on tänapäeval kahtlemata suur privileeg. Eesti disaineri Veiko Liisi kujundatud riiul LIFT ja kodukontor LIFT on näidanud maailmale Eesti nooruslikku disainikeelt ja nüüdsest on LIFT saadaval ka laiema ja innovatiivsema materjalivaliku poolest.

Radis Furniture’ uus suund on võetud selgelt orgaanilisuse suunas. Materjalikasutuse resonants peitubki täiesti taaskasutatavas Valchromat’ puitkiudplaadis, mille eeliste juurde kuulub ka suurem niiskuskindlus, suurem tihedus ja kokkuvõttes vastupidavus. Uue materjalivalikuga toodete viimistlus tuleb Radis Furniture’ poolt õlivahatatuna.

Hinnad uue Valchromat’ist LIFT toodetele on alates 459-eurost radis.ee e-poes.

Lisätty: 17.12.2021

Radis - Virolaisia kalusteita kotiin ja puutarhaan

Puh.:
+372 5558 5656
Osoite:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää