Artikkelit ja uutiset

Radis Furniture’i mööblivalik on kevadest palju funktsionaalsem

Iga kevad toob kaasa endaga uusi alguseid ja muutusi. Kõik tundub olevat sellel aastaajal veel ees. Sellest tulenevalt otsustasime ka meie muutuda funktsionaalsemaks. See tähendab, et nüüd on enam valikuid, enam võimalusi ja veelgi kasutajasõbralikum kui varem. Esitleme siin nendest kaht olulist muutujat, mis annavad aimu uuendustest nii kontoris kui koduses miljöös.

Igal tasandil tasemel - NOBLE seeria uuenenud TV-alus tänavu kevadel

Kollektsiooni uusim TV-laud mugava lükandukse lahendusega. Kerge konstruktsiooniga TV-alus on valmistatud kõrgekvaliteedilisest tammespooniga või kasevineerist, lükanduksed liiguvad Häfele rullikutel. Mustad pulbervävitud metalljalad kõrgusega 17 cm. Kõigis kolmes vahes on muudetava kõrgusega vaheriiulid, laiusega 45 cm (2 meetrise laiusega alusel 63 cm), sügavus on 34 cm. NOBLE kollektsioon pälvis disainerite tähelepanu 2020 aasta Brunol.

 Alkuperä: radis.ee

Alkuperä: radis.ee

HUH 3 riidekapp on mahukam ja seda on näha

Garderoobikapp või lihtsalt kapp - HUH on suurem ja seetõttu mahub sinna terve garderoob. Ruumi nii kleitidele, pintsakutele või mantlitele. Sahtlites ruumi aksessuaaridele ja pesule. Kaks suuremat kapiust, mille taga on varjul 86 cm laiune riidepuustange ja riiul ning 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit. HUHi alumises osas 2 mahukat sahtlit. Lisakorrusel muudetava kõrgusega vaheriiulid. HUH on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud või üleni valge CPL materjalivalikuga. Vaikselt suletavad Häfele uksehinged ja peidetud sahtlisiinid. Valged Koskisen CPLiga kaetud vineeruksed, mis on tugevdatud seesmiste Häfele metallvarrastega. Valida saab kahe käepideme disaini vahel. Alates kevadest on võimalik HUH riidekapile lisada ka 24 cm sügavune riiul, et mahutada enam.

 Alkuperä: radis.ee

Alkuperä: radis.ee

Lisätty: 21.04.2022

Radis - Virolaisia kalusteita kotiin ja puutarhaan

Puh.:
+372 5558 5656
Osoite:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää