Inspiration, interior design ideas, tips and tricks

Väikesed märkmetahvlid

Väikesed asjad on elus olulised! Nii on ka väikesed, erikujulised, praktilised tahvlid, kuhu saab endale, sõbrale või pereliikmetele olulisi teateid kirjutada. Olgu selleks nimekiri asjadest, mis vajalik poest osta või lapse trenniajad või mõni tore üritus, mis ei tohiks meelest minna. Seinapealsed tahvlid on selleks tänuväärne paik, kuhu kirjutada või paigutada teateid.

Tahvleid saab teha erinevatest materjalidest – puidust, vineerist, korgist, riidega kaetult, klaasist, tahvlivärviga värvitult, metallplaadist vms. Võimalusi on lõputult! Tahvel on samas väike kujunduselement, mis peaks sobima kogu üldise kujunduse ja stiiliga ning paiknema seinal, kus see on hästi nähtav ning kuhu ulatuvad teateid kirjutama ka pere väikseimad liikmed.

Alljärgnevalt mõned näited väikestest märkmetahvlitest.

Lihtne lahendus, kus puidust väike lauajupp on kaetud tahvlivärviga, millele on võimalik kirjutada olulisi teateid.

Foto: Margit Kool

Lihtne lahendus, kus puidust väike lauajupp on kaetud tahvlivärviga, millele on võimalik kirjutada olulisi teateid. Foto: Margit Kool

Vineerist väikesed ruudukujulised tahvlid on kaetud magnetvärvi ja tahvlivärviga. Nii on võimalik tahvlitele kirjutada kui ka magnetitega teateid jätta. Mitme väikese tahvli kasutamine loob korduse ja rütmi seinapinnal.

Foto: Margit Kool

Vineerist väikesed ruudukujulised tahvlid on kaetud magnetvärvi ja tahvlivärviga. Nii on võimalik tahvlitele kirjutada kui ka magnetitega teateid jätta. Mitme väikese tahvli kasutamine loob korduse ja rütmi seinapinnal. Foto: Margit Kool

Riidega kaetud tahvlitele on kerge kinnitada nii teateid kui suuremaid kunstitöid. Tahvlid võib teha erineva suurusega ja katta näiteks sarnase kangaga, mis on ruumis juba olemas (näiteks voodikattel, patjadel või kardinatel). 

Foto: Margit Kool

Riidega kaetud tahvlitele on kerge kinnitada nii teateid kui suuremaid kunstitöid. Tahvlid võib teha erineva suurusega ja katta näiteks sarnase kangaga, mis on ruumis juba olemas (näiteks voodikattel, patjadel või kardinatel). Foto: Margit Kool

Väike märkmetahvel, kus saab teateid kinnitada nööride vahele või ka kanga peale. Kanga alla on lisatud pehmendav täidis, et tahvlit oleks mugavam kasutada.

Foto: Kadri Jauram, Margit Kool

Väike märkmetahvel, kus saab teateid kinnitada nööride vahele või ka kanga peale. Kanga alla on lisatud pehmendav täidis, et tahvlit oleks mugavam kasutada. Foto: Kadri Jauram, Margit Kool


Tekst: Sisekujundaja Margit Kool, www.koolstuudio.ee

Submitted: 13.01.2015

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all