Articles and news

Structo Industry OÜ (L-UKS) toetas Naabrist parem saate osalejaid Heikit ja Sandrat

Structo Industry OÜ poole pöördus Sandra saatest Naabrist parem sooviga saada abi korteri sisustamisel. Vaja oli liuguksi ja riiulisüsteemi esikusse. Loomulikult olime nõus abistama nii nõu kui jõuga.

Kodulehel, www.l-uks.ee, oli Sandra jõudnud pisut ringi vaadata ja talle oli silma jäänud musta klaasiga uksed, mis sobivad hästi tema korteri sisustuse ja toonivalikuga. Lisaks oli vajadus esikusse peegli järele. Kuna L-uks liuguksed on võimalik toota lisaks horisontaalsele jaotusele ka vertikaalse jaotusega, siis leidsime parima variandina, et teeme ühe ukse vertikaalse jaotusega, kus vasak pool on peegel ja paremal must klaas. Teise ukse tegime samasuguse jaotusega, kuid mõlemad pooled musta klaasiga.


Uste raamprofiiliks leidsime meie laiast profiilivalikust kõige sobivamad olema Symphony pronksi toonis raamid. Symphony raamide kasuks otsustasime, kuna selle raami puhul on võimalus ukse sisumaterjali riba (antud juhul musta klaasi) lisada aktsendiks ka ukse profiili sisse, nii et see jääb uksel eestvaates triibuna nähtavale. Pronks profiil sobis hästi esikus kasutatud pronksikarva põrandaliistude ja ornamendiga tapeediga.

Riiulisüsteemi tooniks valisime tamme, mis on soodne ja ajatu.

Kuna saate finaal peatselt tulekul, oli tellimusega ka kiire. Seetõttu valmistasime liuguksed ja riiulisüsteemi juba järgmisel päeval ja paigaldasime need Sandra ja Heiki korterisse viivitamata.

L-UKS liuguste ja riiulisüsteemi valikuga saab tutvuda aadressil: www.l-uks.ee

Submitted: 17.06.2010

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all