Articles and news

Aia-ja terrassimööbel suveks korda Autentico Versante veekindla kriidivärviga

Coloratum OÜ pakub välja hea ning kiire lahenduse aia- ja terassimööbli uuendamiseks. Kindlasti on igaühel mõni luitunud aiatool või räämas rõdukast, mis vajab hädasti iluravi - siin tuleb appi Autentico Versante veekindel kriidivärv, mis sobib peaaegu kõikidele materjalidele: lakitud, värvitud ja õlitatud puidule, metallile, betoonile, keraamikale, plastikule, klaasile, jne.

 Source: www.coloratum.ee

Source: www.coloratum.ee

Autentico Versante veekindla kriidivärvi eelis on see, et seda saab kanda otse vanale viimistlusele, ilma seda eelnevalt eemaldamata. Värv kuivab poole tunniga ja on peaaegu lõhnatu. Autentico Versante on saadaval rohkem kui 150 kaunis värvitoonis, värv on loodussõbralik ja sobib ka lastemööbli ning mänguasjade värskendamiseks. Autentico Versante on hingav värv, mis ei kahjusta aluspinda.

Autentico Versante kriidivärv sobib nii aiamööbli, lillepottide, metallist aiapiirete kui ka aiamajakese värvimiseks. See ei vaja täiendavat vahatamist ega lakkimist ning on täiesti ilmastiku- ja UV-kindel.

Haara pintsel või värvirull ja purk Autentico Versante kriidivärvi ning anna oma aia- ja terrassimööblile kõigest mõne tunniga värske välimus.

Uuri lähemalt salongist Coloratum, Tondi 37, Tallinnas. Vaata lisa ka kodulehelt www.coloratum.ee ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Submitted: 23.05.2017

Coloratum

Phone:
+372 5667 6544
Address:
Tammsaare tee 87, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all