Articles and news

Ilmus ajakirja "Remondi ja Ehita" sügisnumber

Ilmunud on ajakirja Remondi ja Ehita sügisnumber, kus jagatakse tarvilikke nõuandeid nii koduomanikule kui aiandushuvilisele. Sisustuswebi ja Duo Disaini koostöös valmis nõuandeartikkel, kus tutvustatakse näpunäiteid, mida vannitoa ja koduse spaa planeerimisel ja sisustamisel silmas pidada.

Millest vannitoa planeerimisel alustada? Keegi ei taha ju pöördumatuid apsakaid või tülikat ning kulukat ümbertegemist.

Ruumi planeering tuleks põhjalikult läbi mõelda, et just torud ja elektriühenduste asukohad saaksid õigetesse kohtadesse, sest neid on hiljem väga kulukas ümber teha. Samuti tuleb kindlasti mõelda korralikule ventilatsioonile, et liigne niiskus saaks ruumist ilusti välja juhitud ning paika tuleb panna trapi tüüp ning asukoht: keset ruumi paiknev trapp ei pruugi alati olla kõige mõistlikum lahendus, seda just visuaalses mõttes ja seega sobib trapp ideaalis pigem varjatud kohta, nagu näiteks valamukapi alla. Võimalusel soovitame aga kasutada duširenni, mis paikneb otse dušinurgas, sest sellise lahenduse puhul on võimalik kasutada suuremat põrandaplaati ning visuaalselt jääb tulemus tunduvalt parem. Loe artiklit edasi siit.

 Source: issuu.com

Source: issuu.com
Lehitse ajakirja ja loe lisaks ka allolevaid teemasid:

- Sisustusweb soovitab: moekas vannituba kui kodune spaa;
- Messiuudis: Tartu ehitab ja sisustab!;
- Kodu Volta loftides: ilus ja joonlaua järgi;
- BRUNO konkursi parimad palad;
- Ökoehituse uudised: kanep ja biosüsi;
- Seadusenõu: korteriomandi ruutmeetrite arvestus;
- Uus võimalus: korteriühistu virtuaalkoosolek.


Kliki ajakirja esikaanel ja loe lähemalt.
Ajakirja kohta lisainfot leiad siit.

Submitted: 17.10.2018

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

click to see all