Articles and news

5 kodukontori ideed, mis panevad sind oma tööruumi ümber mõtlema

Sinu tööruum võib olla täis stiili, kuid sinu stiil ei pea olema täis tööd. Saa inspiratsiooni
nendest disainisuundadest funktsionaalse, šiki ja täielikult värskendatud kodukontori jaoks.


1. Tööstuslikku stiili raamatukapid
Kui tööstuslik stiil on mõeldud mis tahes ruumi jaoks, on see kodukontor. Tugevad materjalid, funktsionaalsus ja avatud kontseptsiooniga plaan loovad õdusa, kuid keskendunud keskkonna, mis sobib ideaalselt igat liiki töö- või õppeprojektide jaoks. Pole kindel, kust alustada? Proovi tööstuslikus stiilis metallist raamatukappi.


2. Ruumisäästlikud siluetid
See, et sinu kondukontor on väike, ei tähenda, et pead stiili osas kompromisse tegema. Otsi kaasaegseid kujundusi, mis maksimeerivad funktsiooni - sahtlid ja riiulid - säilitades samal ajal õhukest siluetti.


3. Soojad toonid
Sõltuvalt sinu töö tüübist võiksid kaaluda pehmete ja soojemate neutraalsete toonide kasutamist erksate värvide asemel. Kui esimesed võivad aidata keskenduda ja lõõgastuda, siis teised annavad energiat ja inspireerivad. Mõtle, millisel eesmärgil soovid oma tööruumi kasutada, ja kaunista see vastavalt.


4. Kvaliteetne aga stiilne kontoritool
Kas soovid end töösse kaotada, olles ülimalt produktiivne? Kui töö- ja koolipäeva lõppedes tunned, et selg on väsinud, võib põhjuseks olla ebasobiv töötool. Vajad toetavat ja mugavat tooli. Klassikalise kodukontori tempel on luksuslikust nahast või pehmest sametist vastupidav reguleeritav tool.


5. Vabaajaveetmine kodukontoris
Mõnikord on töövoog loovam, kui kodukontori miljöö on mugav ja vaba. Loo endale ruum, mis on nii produktiivne kui ka lõdvestunud; aseta ühte nurka stiilne töölaud ja teise mõnus sofa või tugitool, muutes olustiku kordades lõdvestunumaks.

Allikas: Home4you.ee

Submitted: 19.02.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Phone:
+372 665 9091
Address:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all