Articles and news

TAASKASUTUSPUIT MODERNSES INTERJÖÖRIS • RUSTIKAALSES RUUMIS


KÖÖGIMÖÖBEL
Kujundame, valmistame ja paigaldame hästi läbimõeldud eritellimusmööblit. Meie põhisuund on retromööbel ning eristuv teema taaskasutuspuit mööbli detailide ning sisustuselementidena.
Kuna köök on kodu süda, siis on meie põhitegevuseks kujunenud isikupäraste köögilahenduste loomine, mida tehes arvestame peensusteni kõiki ruumi iseärasusi. Arhailise vormi sisse peidame kõige tänapäevasemad mugavusfunktsioonid. Meie peamised kliendid on maakodude omanikud ning linnaagulite ja ajalooliste piirkondade elanikud, aga ka kohvikute ja teiste ettevõtete omanikud. Kõige parema tulemuse tagab tihe koostöö tellijaga, mis algab alati kujundatava ruumiga koos tutvumisest. Samuti annab häid tulemusi koostöö arhitektide ja sisearhitektidega, kui see algab juba varases kujundusetapis, kus saame projekte toetada oma pikaajaliste kogemuste baasilt.


TERVIKLAHENDUSED ja RUUMIELEMENDID
Loome ruumide komplektseid lahendusi ning valmistame sisustusdetaile.
Enamasti kasvavad terviklahendused välja köögimööbli kujundusideedest. Parim tulemus sünnib siis kui saame oma ideed ise ka valmis teha, kuna tavatootjate võimalused on piiratud. Sageli on põhjendatud mööbli valmistamisel taaskasutuspuidu asemel kasutada tavalist tisleripuitu. Arhailise ilme saavutame sellisel juhul erinevate puidu vanandamise tehnoloogiatega, nagu näiteks saejälgede imiteerimine, puidu harjamine ja kulutamine ning viimistlemine mitme erineva peitsiga. Mööbli valmistamisel teeme koostööd erinevate erialaspetsialistidega üle Eesti, samuti saame organiseerida komplektselt kõik vajalikud kommunikatsioonide ühendamisega seotud tööd ning väiksemad remonditööd, mis on seotud vana mööbli väljavahetamisega.

Keskendume Eestimaale ja Eesti inimestele, maailmavallutamisega me ei tegele ega masstoodanguga ei konkureeri. Oleme valmistanud mööblit kohtadesse Saaremaast Peipsini ning Tallinnast Võrumaani. Meie hobiks on väljakutsed, mis on seotud eriliste lahendustega ebaharilikes ruumides.

www.moderustik.ee/galerii

Submitted: 19.10.2021

MODERUSTIK OÜ

Phone:
+372 503 1605
Address:
Liiva, Esiküla küla, Hiiumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all