KÜSI NÕU PÕRANDASPETSIALISTILT

vajame pvc paigaldajat.

erva 13.06.2008 12:30

vajame PVC paigaldajat. ruute ca 250.
ära tuua hind tehtavale tööle.
Erva.ehitus@mail.ee

pakkumise võib teha ka laminaadi paigaldaja.

kui töö korralik ja hind mõistlik siis võimalus saada kõik põranda tööd.

Tsiteeri

Marge 19.06.2008 10:20

Kuna tegemist otseselt juba oma koostööpartnerite soovitamisega, vastab Floorin Teile individuaalselt e-postile. Edu töö teostamisel. Marge

Tsiteeri

margus 20.11.2010 18:10

tere! mul sama mure! vannituba plaaditud aga kütet polegi:) idee on mul järgmine: panna soojapeegeldus ja paar meetrit küttekilet ja Vinüülparkett nende plaatidele peale. on selles idees midagi totakat? kes suudaks selle töö mulle teha ja umbes kui kalliks selline asi läheb? e-kiri: giga@digo.ee

Tsiteeri

Tarmo Titov 21.11.2010 22:27

Tere,

Paraku saab küttekilet kasutada üksnes ujuva paigaldusega, mida saaks niiskes ruumis üksnes rullmaterjaliga teostada. Samuti ma pole kindel kas küttekilet tohib ülse paidalda niiskesse ruumi!? Alternatiivina kaaluksin näiteks vaipade kasutamist, et jalgealune külm ei tunduks.

Floorin põrandad,
Tarmo Titov

Tsiteeri

Haluan sähköpostiin viestiä, jos siihen viestiin vastataan.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.