Artikkelit ja uutiset

Valmistume kooliks - kuidas sisustada lastetuba?

Iga kooliaasta toob endaga kaasa suuri väljaminekuid. Eriti juhul, kui laps läheb esimesse klassi. Tundub, et vaja läheb kõike – pliiatsitest kuni mööblini välja. Selleks, et võimalikult hästi raha planerida, oleks mõistlik koostada eelarve ning nimekiri vajaminevatest esemetest. Kuigi vihikud, pliiatsid ja koolikott nii kulukad ei ole, siis võib koduse õppekoha loomine rohkem finantsi vajada. Lapsele on vaja korraliku lauda ja töötooli ning valgustit, et kodus mugavalt õppida saaks.

Väljaminekute kuhjumist aitab vältida nende hajutamine, jaotades suuremad ostud pikema perioodi peale. Selleks pakub Common Mööbliäri võimalust osta mööbel järelmaksuga ning maksma hakkad alles kolme kuu pärast. Tutvu tingimustega siin.

Mida tuleks silmas pidada hea õppimiskekskkonna loomisel?

Paremaks keskendumiseks võiks koolilaps õppida oma toas. Seetõttu peaks seal olema korralik kirjutuslaud, mis mahutab vähemalt ära lahtise õpiku ja vihiku. Kirjutuslauda valides tuleks kõige enam tähelepanu pöörata ergonoomilisusele. Õige rühi hoidmine on nooruki kasvavale organismile väga oluline ning sellele tähelepanu mitte pööramine võib kaasa tuua negatiivseid tagajärgi, millega tuleb hiljem tegeleda aastaid või koguni terve elu.

 Alkuperä: blog.common.ee

Alkuperä: blog.common.ee

Reguleeritavad Kettler kirjutuslauad õpetavad juba varasest east alates sirgelt istuma ja kasvavad koos lapsega. Tegemist on universaalse süsteemiga, millest on võimalik koostada lapsele sobiv töökoht eelkoolieast kuni lõpuklassini välja. Kallutatav lauaplaat võimaldab valida maksimaalselt mugava kaldenurga kirjutamiseks, lugemiseks ja joonistamiseks.

Laua lähedal võiks olla sahtliboks või kapp, kust igapäevaselt vajaminevad pliiatsid ja vihikuid kergesti kättesaadavad on. Sellekski on Kettler tootesarjas saadaval mahukad ratastel sahtliboksid, mida saab vajadusel ka täiendava istumiskohana kasutada.

 Alkuperä: blog.common.ee

Alkuperä: blog.common.ee
Õppekoht võiks asetseda akna all või võimalikult valges nurgas, et loomulik valgus sinna paistaks. Pimedaid sügis- ja talveõhtuid silmas pidades, tuleks lauale paigutada ka valgusti. Tiross 1807 puutetundlik laualamp on energiasäästlik ning selle valgus on suunatav. Kuplit katab hajuti, mis kaitseb silmi ereduse eest.


Kõige olulisemaks elemendiks õppekeskkonna juures on mugav toetav töötool. Lapse tervist ja rühti silmas pidades võiks talle muretseda korraliku tooli. Kirjutslaua juures söögtooli kaustamine ei ole hea valik, sest see ei toeta rühti ning pikemalt istumine tekitab ebamugavust, mis ajab lapsed nihelema.

Töötool võiks olla ratastel ning reguleeritav. Tooli valikul on oluline jälgida, kas lapsel ulatuvad jalad põrandale, et tagada korralik istumisasend. Kui jalad maha ei ulatu, tasub juurde soetada jalatugi. KOOLIERI 2018 pakkumisest leiad hea valiku reguleeritava kõrgusega kontoritoole, mis on uue õppeaasta alguse puhul eriti soodsate hindadega.

 Alkuperä: blog.common.ee

Alkuperä: blog.common.ee

Lastetoas peaks olema korralik ja lapsele mugav voodi, kus tal on hea end välja puhata. Kui tuba on mitme lapse peale ühine, on ruumi kokkuhoiu mõttes heaks lahenduseks nari. Selleks on Common Mööbliäri oma tootevalikusse toonud kvaliteetse männipuidust narivoodikomplekti Tami, millel on mahukas voodisahtel asjade hoiustamiseks. Komplekti kuulub kaks poroloonmadratsit, mille katted on eemaldatavad. Voodikomplekti saab hiljem kasutada ka eraldi vooditena. Tami voodite värvivalik pakub erinevaid võimalusi põhitooni ja lisaviimistluse valimisel. Saadaval on neli põhitooni: valge, tamm, mänd ja grafiithall ning kuus lisaviimistlust: roosa, roheline, sinine, lilla, grafiit ja valge. Nii leiad kerge vaevaga sobiva voodi, mis terve toa sisustusega hästi kokku sobib.

 Alkuperä: blog.common.ee

Alkuperä: blog.common.ee

Lastetuba sisustades on kõige tähtsam on lähtuda lapse east ja vajadustest. Nooremas koolieas lapse puhul tuleb kindlasti lähtuda lapse pikkusest – tasub vältida kõrgeid kappe ja riiuleid või paigutada igapäevaselt vajaminevad esemed kõrgusele, kust laps need ise kergesti kätte saab.

Selleks, et mööbli valimine lihtsam oleks, on Common Mööbliäri koostanud veebikataloogi, millest leiad kõige paremad kooliks valmistumise pakkumised. Lehitse kataloogi siin.

Uuri lähemalt kodulehelt www.common.ee.

Lisätty: 13.08.2018

Common Kontor ja Keskladu

Puh.:
+372 731 1111, +372 511 1060
Osoite:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää