Artikkelit ja uutiset

Eesti disain tuntud Taani 3DD festivalil

23 - 25. mai toimub Taanis disainisündmus 3daysofdesign. Tegemist on igaaastase üritusega, millel on esindatud nii interjööridisain, valgustid kui ka elustiilibrändid. Üle terve Kopenhaageni, eri paigus, on võimalik näha nii Taani kohalikke kui ka rahvusvahelisi brände, kes oma loomingut esitlevad. Sel aastal, on Eestit esindamas teiste hulgas ka Radis. Radise tooted - NOBLE seeria kummut, kirjutuslaud ja söögilaud - on väljas Eesti saatkonnas, mis asub Amalienborgi lossi kõrval. 3daysdesign näol on tegemist tõelise disainifänni maiuspalaga, mille külastus pakub kindlasti palju uut ja põnevat avastamist.


Kolm päeva Kopenhaagenis, mil riik elab disainimõtteviisis.

Elus on hetki, mis ületavad tavalisuse piiri. Kuigi funktsionaalne disain muudab igapäevaelu lihtsamaks, paneb ilus disain südame kiiremini lööma. Seda laadi disaini-kirge, saab 3daysofdesigni ajal kogeda.

See on Taani iga-aastane disainiüritus, kus tuntud disainibrändide nagu Eva Solo, Fritz Hansen, HAY, Kvadrat, Louis Poulsen, MAGIS DK, Muuto, Normann Copenhagen, NORR11, UNIQLO ja Walter Knolli kõrval saab uudistada ka Eesti disainerite loomingut. 23.-25. mail saab otse kuningliku Amalienborgi palee kõrval Eesti saatkonnas tutvuda seitsme Eesti brändi seas ka Radis Furniture loomingu ja toodetega. Väljapanekut kureerib LoovEesti. Üldine eesmärk on inspireerida disainiuudistajaid samal viisil nagu disainerid on inspiratsiooni saanud oma armastusest disaini vastu, loomeprotsessist, materjalidest ja viimistlustest.

Kolmel päeval üle Kopenhaageni toimuvad 3DD sündmused. Pakutakse võimalust tutvuda erinevate toodete, kontseptsioonide ja tulevaste trendidega nii näituste, õpikodade ja disainikõneluste raames.

Lisätty: 13.05.2019

Radis - Virolaisia kalusteita kotiin ja puutarhaan

Puh.:
+372 5558 5656
Osoite:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää