Artiklid ja uudised

Eesti disain tuntud Taani 3DD festivalil

23 - 25. mai toimub Taanis disainisündmus 3daysofdesign. Tegemist on igaaastase üritusega, millel on esindatud nii interjööridisain, valgustid kui ka elustiilibrändid. Üle terve Kopenhaageni, eri paigus, on võimalik näha nii Taani kohalikke kui ka rahvusvahelisi brände, kes oma loomingut esitlevad. Sel aastal, on Eestit esindamas teiste hulgas ka Radis. Radise tooted - NOBLE seeria kummut, kirjutuslaud ja söögilaud - on väljas Eesti saatkonnas, mis asub Amalienborgi lossi kõrval. 3daysdesign näol on tegemist tõelise disainifänni maiuspalaga, mille külastus pakub kindlasti palju uut ja põnevat avastamist.


Kolm päeva Kopenhaagenis, mil riik elab disainimõtteviisis.

Elus on hetki, mis ületavad tavalisuse piiri. Kuigi funktsionaalne disain muudab igapäevaelu lihtsamaks, paneb ilus disain südame kiiremini lööma. Seda laadi disaini-kirge, saab 3daysofdesigni ajal kogeda.

See on Taani iga-aastane disainiüritus, kus tuntud disainibrändide nagu Eva Solo, Fritz Hansen, HAY, Kvadrat, Louis Poulsen, MAGIS DK, Muuto, Normann Copenhagen, NORR11, UNIQLO ja Walter Knolli kõrval saab uudistada ka Eesti disainerite loomingut. 23.-25. mail saab otse kuningliku Amalienborgi palee kõrval Eesti saatkonnas tutvuda seitsme Eesti brändi seas ka Radis Furniture loomingu ja toodetega. Väljapanekut kureerib LoovEesti. Üldine eesmärk on inspireerida disainiuudistajaid samal viisil nagu disainerid on inspiratsiooni saanud oma armastusest disaini vastu, loomeprotsessist, materjalidest ja viimistlustest.

Kolmel päeval üle Kopenhaageni toimuvad 3DD sündmused. Pakutakse võimalust tutvuda erinevate toodete, kontseptsioonide ja tulevaste trendidega nii näituste, õpikodade ja disainikõneluste raames.

Sisestatud: 13.05.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Radis Furniture’ kaks põnevat riiulit, mis aitavad kontorisse tuua tagasihoidlikku tsoneeringut kolleegide vahel. On hea minna vastu külmetustipphooajale uue ruumipaigutusega, mis võimaldab natuke rohkem eraldatust ja soodustab väiksemaid töötajate gruppe. Sel korral vaatleme kaht riiulit, mis sobivad selleks ideaalselt. Tutvume SIK-SAK ja LIFT riiulitega. Mõlemad disaintooted abistavad kontoris ruumikasutust jaotada, jättes piisavalt mängimisruumi ja sobitumisvõimalusi. Vaatleme neid kvaliteetseid Eesti tooteid nüüd lähemalt.

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki