Artikkelit ja uutiset

ÜKS TUGITOOL KÜMNES ERINEVAS INTERJÖÖRIS


Üks tugitool võib mõjuda väga erinevalt kui seda paigutada eri keskkondadesse. Lisaks muudab veelgi ühe tooli nägu talle valitud kangas ja jalad. Kodumaisele tugitoolile VOOG on saadaval eriilmelised jalad ja väga lai kangavalik.
Tugitool VOOG on kodumaise mööblifirma Oot-Oot Stuudio pikaajalise arendustöö vili. Eesmärk oli luua tugitool, mis näeks efektne välja, oleks piisavalt kompaktne ja ennekõike, pakuks ka mugavat istet. Seega on just tugitooli ergonoomikale palju rõhku pandud ja koos jalatoega võib pikema filmi- või lugemisõhtu mõnuga ette võtta. Lisaks on tugitooli käetoed loodud nii, et toolis oleks mugav ka rüperaaliga töötada või hoopis näputööga tegeleda.


Tugitool on konstrueeritud tugevale metallraamile ning vorm on valmistatud kõrgsurvevalu tehnoloogial, mis tagab tooli pika eluea. Just seda sama tehnoloogiat kasutatakse ka lennuki- ja rongiistmete valmistamisel, kus 24/7 intensiivsuse juures ei tohi tool väsimusemärke näidata ka 10-15 aasta möödudes.


Enim muudab ühe tooli väljanägemist sellele valitud kangas.
Oot-Oot Stuudio kangavalikus on üle neljakümne erineva kanga ja üle tuhande värvitooni. Populaarseimad on hästipuhastatavad ja kõrge kulumiskindlusega polüesterkangad, mida valitakse väikelaste ja lemmikloomadega peredesse. Kvaliteetselt kangalt saab õigete võtetega kätte ka raskesti eemaldatavad kohvi ja punase veini plekid. Skandinaavialiku õdususe armastajad valivad tihti villased kangad. Kaasaesed sametkangad sobivad aga juhul, kui tähtis on pehmus, elegantsus ja kerge puhastatavus.


Tugitoolile saab valida kas kaunid naturaalsest täispuidust jalad, mustad puidust jalad või hoopis trendikad metalljalad.
“Oot-Oot Stuudio tooted on 100% disainitud, arendatud ja toodetud Eestis. Nii saame tagada parima kvaliteedi ja kiire tarneaja. Samuti mugava järelteeninduse, kui peaks olema soovi näiteks kangast vahetada,” selgitab disainer Marko

Oot-Oot Stuudio pehmemööbli salong asub Tallinnas Baltika kvartalis, Veerenni 24.
Kogu tootevalikuga saab tutvuda veebis SIIT

Tugitooliga VOOG võib tutvuda SIIT.

Lisätty: 07.10.2019

Oot-Oot Stuudio

Puh.:
+372 5373 0049
Osoite:
Rävala 7, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää