Artikkelit ja uutiset

Croma E - tore ja turvaline dušinauding kogu perele


Uue Croma E tootesarjaga teeb hansgrohe pesemise toredaks ja turvaliseks tegevuseks kogu perele. Croma E tootevalik, millel on uus ümarnurkadega disain, ühendab hansgrohe silmapaistva pihustustehnoloogia ja tõhusad ohutusfunktsioonid. Tänu CoolContact- tehnoloogiale ei lähe segisti kunagi liiga kuumaks ning termostaadi käepidemel asuv SafetyStop hoiab ära veetemperatuuri ootamatu tõusu.

Turvaline dušielamus kogu perele
Vannituba on igapäevase pereelu keskpunkt, seal toimub kogu aeg midagi. Vannitoas harjatakse esimesi piimahambaid, pestakse ennast puhtaks pärast mudasel mänguväljakul seiklemist ning peetakse ägedaid veelahinguid. See on ka koht, kus pisipere valmistub uuteks kogemusteks. Vannitoast saab kiiresti seiklusmänguväljak, kus energilised pisipõnnid mürgeldavad ning mängivad kõigega, millele neil käed külge õnnestub panna - olgu see siis kummipart, käsidušš või koguni kuum veejuga. Paljude lapsevanemate jaoks võib see olla aga õudusunenägu. Croma E tootevaliku uued funktsioonid annavad vanematele võimaluse lapsed südamerahuga omapead vannituppa jätta.

Tõeline turvatunne
CoolContact-tehnoloogia ei lase Ecostat E termostaadi korpusel kuumaks minna, vaid hoiab seda kogu aeg jahedana. Külm vesi siseneb segistisse parempoolsest seinaühendusest ning läbib segisti eesmist ja pealpool olevat osa vasakul oleva termostaadi tööelemendi suunas. Kuum vesi juhitakse seinast otse termostaadi tööelementi. Jahedam seguvesi suunatakse seejärel otse tööelemendist mööda segisti tagumist ja alumist osa keskele dušivoolikusse või vannitilasse.Ecostat E termostaadi käepidemes asuv SafetyStop hoiab ära ka veetemperatuuri ootamatu tõusu ja ei lase dušiveel liiga kuumaks minna.

Oled sa väike või suur, kõik on kontrolli all
Uue showerpipe’i liugkinnitusel oleva nupu abil saab käsiduši hõlpsalt sobivale kõrgusele seada. Valikufunktsioon on loomulikult integreeritud ka suurepärasesse käsidušši, seetõttu võite sealt nupuvajutusega ükskõik millise kolmest pihustusrežiimist valida - SoftRain, IntenseRain ja
Massage - ning kindlustada endale erakordse dušielamuse. Kirsiks tordil on suur üladušš pehme ja veerohke RainAir dušijoaga, mille all seismine on puhas lõõgastus.

Nauding jätkub ka pärast dušši: tänu sellistele praktilistele puhastusfunktsioonidele nagu üladuši eemaldatav pihustiplaat ja QuickClean-funktsioon, mille abil on mustuse ja katlakivi eemaldamine lihtsam kui kunagi varem, jättes oluliste asjade jaoks rohkem aega.

Murelikud vanemad võivad veelgi rohkem teavet leida veebisaidilt www.hansgrohe.ee või
pöörduda Hansgrohe edasimüüjate otsingu kaudu usaldusväärse vannitoaspetsialisti poole.Pere vannitoas toimub kogu aeg midagi, ja sellepärast on vannituba tormiline igapäevase pereelu keskpunkt. Uue SoftCube disaini ja optimaalsete turvafunktsioonidega uus Croma E tootevalik pakub mõnusat dušielamust ning sobib ideaalselt kogu perele.Croma E tootevaliku uued funktsioonid võimaldavad vanematel jätta oma lapsed muretult vannituppa, kuna CoolContact- tehnoloogia ei lase Ecostat E termostaadi korpusel kuumaks minna, nii et puudutamisel on see alati jahe.Croma E tootevalik, millel on nüüd uus SoftCube ümarnurkadega disain ühendab hansgrohe hinnatud pihustustehnoloogia ja optimaalsed ohutusfunktsioonid.Hansgrohe kaasaegne ja universaalne kogupere vannituba oma uue Croma E tootevalikuga muudab pesemise toredaks ja turvaliseks.

Lisätty: 20.01.2020

Pharo/axor

Puh.:
+372 682 6829
Osoite:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.