Artikkelit ja uutiset

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused


Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.


Projekti keskmes on mõte varjata erineva funktsiooniga alasid, et hoida asjad puhtad ja korras: Box Life'i kapid võivad tegelikult sisaldada kööki, vertikaalse põhjaga hingedega klapi taga asuvat voodit, hoiuruumi või majapidamisruumi. Juurdepääs aladele on tagatud mitmesuguste avamissüsteemidega, alates ülestõstetavatest ustest kuni voltimis-, lükanduste või põrandal asuvate hingedega usteni, mis on üheaegselt nii kliendi vajadustele vastav kui ka sisustuselement.
See modulaarne projekt võimaldab luua sirgeid, nurga- või U-kujulisi lahendusi vastavalt vajadusele ja kus vaieldamatu peaosa on peitepaneelidel. Ainulaadsetel „Switch“ kappidel on kapi sügavusse lükatavad uksed, mille taha mahub kuni neli kodumasinat, täiendav väljalibistatav töötasapind, mitmed riiulid ja hoiustamissahtlid, samuti erinevad libisevad süsteemid elutoa ja magamistoa kappide jaoks.


Box Life on silmatorkava stiili ja funktsionaalsuse täiuslik ühinemine. Käepidemed ja kapinupud on välja töötatud mugavuse ja stiili tagamiseks: väliste paneelide küljes on süvistatud käepidemed, samas kui sisemisi paneele ja uksi saab avada tõmmates. Kapp on varustatud ka spetsiaalse valgustussüsteemiga.


See enneolematu süsteem sobib ideaalselt kompaktsesse ja stuudio-tüüpi kaasaegsesse koju, kus erinevus köögi, elutoa ja magamistoa vahel hägustub. Box Life võtab arvesse nii soovi eripärase sisekujunduse järele kui ka vastab disainerite laialt levinud soovile leida standardiseeritud lahendusi, mis võimaldaksid kohandada uusi eluviise.


Scavolini “BoxLife” - täiuslik disainlahendus väikestele pindadele, mida oled oodanud. Scavolini kõige laiem valik viimistlusi, lõputud võimalused kombineerimiseks nii sirgele, nurgaga või U-kujulisele pinnale.

Telli oma lemmik Artskillist- ilma vahendajateta otse tootjalt. Astu läbi meie salongist aadressil Tööstuse 47B või kirjuta aadressil artskill@artskill.ee.

Lisätty: 23.01.2020

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää