Artiklid ja uudised

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused


Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.


Projekti keskmes on mõte varjata erineva funktsiooniga alasid, et hoida asjad puhtad ja korras: Box Life'i kapid võivad tegelikult sisaldada kööki, vertikaalse põhjaga hingedega klapi taga asuvat voodit, hoiuruumi või majapidamisruumi. Juurdepääs aladele on tagatud mitmesuguste avamissüsteemidega, alates ülestõstetavatest ustest kuni voltimis-, lükanduste või põrandal asuvate hingedega usteni, mis on üheaegselt nii kliendi vajadustele vastav kui ka sisustuselement.
See modulaarne projekt võimaldab luua sirgeid, nurga- või U-kujulisi lahendusi vastavalt vajadusele ja kus vaieldamatu peaosa on peitepaneelidel. Ainulaadsetel „Switch“ kappidel on kapi sügavusse lükatavad uksed, mille taha mahub kuni neli kodumasinat, täiendav väljalibistatav töötasapind, mitmed riiulid ja hoiustamissahtlid, samuti erinevad libisevad süsteemid elutoa ja magamistoa kappide jaoks.


Box Life on silmatorkava stiili ja funktsionaalsuse täiuslik ühinemine. Käepidemed ja kapinupud on välja töötatud mugavuse ja stiili tagamiseks: väliste paneelide küljes on süvistatud käepidemed, samas kui sisemisi paneele ja uksi saab avada tõmmates. Kapp on varustatud ka spetsiaalse valgustussüsteemiga.


See enneolematu süsteem sobib ideaalselt kompaktsesse ja stuudio-tüüpi kaasaegsesse koju, kus erinevus köögi, elutoa ja magamistoa vahel hägustub. Box Life võtab arvesse nii soovi eripärase sisekujunduse järele kui ka vastab disainerite laialt levinud soovile leida standardiseeritud lahendusi, mis võimaldaksid kohandada uusi eluviise.


Scavolini “BoxLife” - täiuslik disainlahendus väikestele pindadele, mida oled oodanud. Scavolini kõige laiem valik viimistlusi, lõputud võimalused kombineerimiseks nii sirgele, nurgaga või U-kujulisele pinnale.

Telli oma lemmik Artskillist- ilma vahendajateta otse tootjalt. Astu läbi meie salongist aadressil Tööstuse 47B või kirjuta aadressil artskill@artskill.ee.

Sisestatud: 23.01.2020

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki