Artikkelit ja uutiset

MOLL DISAINLAUAD - IDEAALSED IGAKS ÜLESANDEKS JA VÄLJAKUTSEKS

Tänapäeval aina rohkem kasutust leidva kaugtöö või kodukontori puhul on ülioluline muuta töökoht meeldivaks, mugavaks ja ergonoomil iseks.

Suurepärane võimalus sisustada stiilset ja funktsionaalset kodukontorit on kasutada Saksa tootja MOLL büroolaudu ja toole.
Silmapaistva disainiga, läbimõeldud lahendusega ja sobilike toonidega tekitab MOLLi büroomööbel muljetavaldava aktsendi Sinu kodukontorisse mis ei jäta kedagi külmaks.Valikus on Unique sarja lauad T7 ja T7 XL - elektriliselt muudetava kõrguse, suure sahtli ja elektriboksiga laua tagaosas. Juurde on võimalik tellida ka nutiseadmete juhtmevaba laadimise lahendus.

Uudse lahendusega laud T5 pakub võimalust komplekteerida endale tõstetava lauaplaadi ja mitmete lisasektsioonidega isikupärase töökoha, kus kõik vajalik saab korrektselt ja käepäraselt "majutatud".

Mõlema lauaseeria juurde pakub MOLL sahtliboksi sobilikes toonides kas siis padjaga või ilma.

Kahtlemata kuulub täiusliku töökoha juurde ka tool - selleks on kindlalt MOll S6 või S9.Kui aga on plaanis sisustada ideaalne töökoht oma lapsele koolitükkide õppimiseks, siis on parim lahendus MOLLi Champion sarja laud - multifunktsionaalne, võimalik laiendada vastavalt kasvavatele vajadustele ning mis kõige olulisem, parima ergonoomikaga mis on saavutatud koostööna arstide, teadlaste ja inseneridega.

Lisätty: 21.02.2020

Informatic OÜ

Puh.:
+372 514 4476
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää