Artiklid ja uudised

MOLL DISAINLAUAD - IDEAALSED IGAKS ÜLESANDEKS JA VÄLJAKUTSEKS

Tänapäeval aina rohkem kasutust leidva kaugtöö või kodukontori puhul on ülioluline muuta töökoht meeldivaks, mugavaks ja ergonoomiliseks.

Suurepärane võimalus sisustada stiilset ja funktsionaalset kodukontorit on kasutada Saksa tootja MOLL büroolaudu ja toole.
Silmapaistva disainiga, läbimõeldud lahendusega ja sobilike toonidega tekitab MOLLi büroomööbel muljetavaldava aktsendi Sinu kodukontorisse mis ei jäta kedagi külmaks.Valikus on Unique sarja lauad T7 ja T7 XL - elektriliselt muudetava kõrguse, suure sahtli ja elektriboksiga laua tagaosas. Juurde on võimalik tellida ka nutiseadmete juhtmevaba laadimise lahendus.

Uudse lahendusega laud T5 pakub võimalust komplekteerida endale tõstetava lauaplaadi ja mitmete lisasektsioonidega isikupärase töökoha, kus kõik vajalik saab korrektselt ja käepäraselt "majutatud".

Mõlema lauaseeria juurde pakub MOLL sahtliboksi sobilikes toonides kas siis padjaga või ilma.

Kahtlemata kuulub täiusliku töökoha juurde ka tool - selleks on kindlalt MOll S6 või S9.Kui aga on plaanis sisustada ideaalne töökoht oma lapsele koolitükkide õppimiseks, siis on parim lahendus MOLLi Champion sarja laud - multifunktsionaalne, võimalik laiendada vastavalt kasvavatele vajadustele ning mis kõige olulisem, parima ergonoomikaga mis on saavutatud koostööna arstide, teadlaste ja inseneridega.

Sisestatud: 22.02.2022

Moll Mööbel

Tel:
514 4476
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki