Artikkelit ja uutiset

KUIDAS 3 OOT-OOT STUUDIO VOODIT OMALE NIME SAID

Kuidas Oot-Oot Stuudio uued voodid omale nime said, räägib lähemalt stuudio disainer Marko Ala.

Oot-Oot Suudios olime aastaid keskendunud ennekõike diivanite ja tugitoolide disainile. Kuid ühel hetkel hakati üha rohkem küsima, et millal voodid meie valikusse jõuavad. Nii võtsimegi nõuks, luua kolm eriilmelist voodi disaini!

Meie esimene voodi mudel oli HOLM. Soovisime luua puhta joonega skandinaavialikku magamisaset. Kui disain valmis sai, vaatasime peale, ja see oli lihtsalt nii HOLM! Seejärel tahtsime disainida midagi lihtsamat. Midagi, kus oleks seda "kõike" vähem. Nii sündis minimalistlik ja põhjamaine LESS. Samal ajal oli töös ka kolmas mudel. No seal oli aga jälle "kõike" rohkem! Rohkem kangast, rohkem polstrit ja rohkem lennukust. Kuna see disain oli ilmselgelt mudeli LESS vastand, oli ka ilmselge, et nimeks tuleb ei midagi muud, kui MORE.
Seega, kui sinu jaoks on "less is more", vali LESS. Kui "more is more", vali MORE. Kui oled aga kahevahel, jääb sulle HOLM. Ja alati jääb sulle ka võimalus teha HOLMist MORE ja MORE'st LESS. Sest meie voodisüsteemil on nii peatsid, katteriided kui jalad kerge vaevaga vahetatavad. Vaheta kasvõi naabriga!

Oma voodisüsteemi arendasime aga tugevale metallraamile. Kõrgetel jalgadel voodiraam soodustab ka robottolmuimeja kasutamist ja lisab visuaalset kergust ja avarust sinu ruumi.

Kutsume tutvuma meie voodisüsteemi ja disainivalikutega Oot-Oot Stuudio Tallinna salongis, Rävala pst 7, või veebis: oot-oot.com

PS. Milline kolmest on sinu lemmik, anna teada meie Instagramis: @ootootstudio

Lisätty: 23.03.2022

Oot-Oot Stuudio

Puh.:
+372 5373 0049
Osoite:
Rävala 7, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää