Artikkelit ja uutiset

Parem joogivesi kraanist, kooskõlas keha ja keskkonnaga

Harmooniline ja lihtne: hansgrohe Aqittura M91 muudab kraanivee optimeeritud joogiveeks ja toetab
seeläbi säästlikku ja tasakaalustatud eluviisi. Nutikas filtreerimissüsteem teeb elu paremaks pakkudes
organismile olulisi mineraale ja filtreerides veest saasteaineid välja. Samuti vähendab filtreerimine
plastjäätmete hulka vees.

Harmooniline ja lihtne: hansgrohe Aqittura M91 muudab kraanivee optimeeritud joogiveeks ja toetab seeläbi säästlikku ja tasakaalustatud eluviisi. Nutikas filtreerimissüsteem teeb elu paremaks pakkudes organismile olulisi mineraale ja filtreerides veest saasteaineid välja. Samuti vähendab filtreerimine plastjäätmete hulka vees.

Uue hansgrohe Aqittura M91 FilterSystemiga on parem joogivesi köögisegistist vaid ühe käeliigutuse kaugusel. Uuele segistile on integreeritud innovaatiline filtreeriv ja mineraliseeriv seade, mis eemaldab saasteained kraaniveest ja rikastab vett oluliste mineraalidega. Kuigi me oleme teadlikud plastpudelite halvast mõjust keskkonnale, sunnib mure kraanivee kvaliteedi pärast meid sageli poest pudelivett ostma. Säästlikkuse aspektid mängivad meie tarbimisotsustes üha olulisemat rolli. Oma igapäevaste otsustega tahame head nii endale kui ka keskkonnale. Lisaks plastpudelite loodust koormavale mõjule, nende koju tassimisele ja vajaliku ladustamisruumi leidmisele ning pidevale muretsemisele vee tegeliku kvaliteedi üle, häirib see meie sisemist tasakaalu. Vett saab tarbida ka muretult, samal ajal jäätmeid vähendades ja raskuste tõstmist vältides: hansgrohe Aqittura M91 FilterSystemiga saab igapäevaseid toiminguid teadlikumalt ja meelerahu rikkumata teha.

Tasakaal ja mugavus
hansgrohe innovatsioon toob kööki ja igapäevaelusse mugavust ja tasakaalu: filtreeritud ja mineraliseeritud kvaliteetne joogivesi on alati kiiresti kättesaadav. Tänu innovaatilisele MinTec® mineraliseerimis- ja filtreerimistehnoloogiale eemaldatakse veest saasteained ning rikastatakse väärtuslike mineraalidega. Aqittura M91 FilterSystem aitab seeläbi iga lonksu ja iga veeklaasiga kaasa säästlikumale elustiilile ja tasakaalustatud toitumisele.

Lihtsasti vahetatavad filtrikassetid võimaldavad valida kraanivee maitse ja mineraalide kontsentratsiooni taseme. Valikus on kolm mineraliseerivat filtrit, üks aktiivsöefilter ja üks aktiivsütt sisaldav ioonvaheti kahes erinevas suuruses. Mineraliseerivad filtrid (Harmony, Life ja Sport) sisaldavad erinevaid aineid ja lisavad veele erinevates vahekordades mineraale (magneesium, kaltsium, kaalium ja naatrium). Tehasest tuleb segisti koos Harmony filtrikassetiga. Suure jõudlusega aktiivsöefilter eemaldab 95% saasteainetest ja muudest osakestest, parandades vee kvaliteeti. Aktiivsöefiltriga ioonvaheti tagab topelt kaitse ja takistab katlakivi teket, eriti piirkondades, kus on kare vesi. Selle tulemuseks on parema maitsega vesi, mida on ohutu juua.

Taaskasutatavad mineraliseerimis- ja filtrikassetid saab paigutada kas vabalt valamukappi segisti alla või püsikinnitusega valamukapi või seina külge. Sisseehitatud sulgeventiil ja tagasivooluklapp võimaldavad filtrikassette vahetada ka siis, kui torustik on surve all.
Erinevaid väljundeid juhitakse eraldi segistikangide või nuppude abil, olenevalt segisti mudeli disainist. Juurde saab valida ka integreeritud veemõõtja, mis mõõdab filtrit läbivat tegelikku veekogust ja annab teada, millal filtrit vahetada tuleb.

Kurvikas või sirgjooneline
hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem filtreeriv ja mineraliseeriv segisti on saadaval kahe erineva disainiga. Stiilse kaarega Aqittura FilterSystem 210 sobib eriti harmooniliselt ilma ülemiste seinakappideta köögisaartele. Peaaegu nähtamatu nupp kaarduva segistitila esiküljel käivitab optimeeritud kraanivee voolu. Minimalistliku disainiga käepide aga annab tavalist kraanivett. Tänu kahele eraldi veetoitele saab sekunditega valida optimeeritud ja tavalise vee vahel. Aqittura FilterSystem 210-l on praktiline kuni 76 cm väljatõmmatav tila ja mugav pöörderaadius. Komplekti kuuluv voolikukarp sBox tagab väljatõmmatavale voolikule valamukapis vaikse, sujuva ja kaitstud liikumise.

Need, kes eelistavad sirgjoonelist disaini, saavad valida hansgrohe Aqittura FilterSystem 240 mudeli. Tänu selle lineaarsele disainile ja horisontaalsele tilale sulandub uus segisti peaaegu igasse kaasaegse disainiga kööki. Segisti küljel olevale Select-nupule vajutades saab sisse lülitada mineraliseeritud ja filtreeritud kraanivee. Tila eesotsas oleva hoova abil saab aga tavalist kraanivett.

Mõlemad disainivariandid on saadaval kvaliteetses kroom-, trendikas mattmustas või stiilses roostevabas viimistluses. QuickClean-tehnoloogia ja kõrge kvaliteediga pinnaviimistlus muudavad segisti puhastamise eriti lihtsaks.

Kui Aqittura M91 FilterSystem segistiga on kvaliteetne filtreeritud ja mineraliseeritud joogivesi vaid nupuvajutuse kaugusel, siis Aqittura M91 SodaSystem pakub lisaks eelnevale ka jahutatud ja gaseeritud vett. 

Segistitega saab tutvuda Tallinnas Wermstocki ja Tartus Tet-Ko salongides.
hansgrohe. Meet the beauty of water.

Lisainfot vaata SIIT

Neile, kes eelistavad sirgjoonelisust:
hansgrohe Aqittura FilterSystem 240 oma
reljeefselt lineaarse disainiga on
pilgupüüdjaks igas moodsas köögis.

Neile, kes eelistavad sirgjoonelisust: hansgrohe Aqittura FilterSystem 240 oma reljeefselt lineaarse disainiga on pilgupüüdjaks igas moodsas köögis.

Mõlemad disainivariandid on saadaval kvaliteetses kroom-, trendikas mattmustas või stiilses
roostevabas viimistluses.

Mõlemad disainivariandid on saadaval kvaliteetses kroom-, trendikas mattmustas või stiilses roostevabas viimistluses.


Filtri vahetamine on lihtne kui lapsemäng.

Filtri vahetamine on lihtne kui lapsemäng.

Peaaegu nähtamatu nupp Aqittura FilterSystem 210
kaarduva segistitila esiküljel käivitab filtreeritud ja
mineraliseeritud kraanivee. Minimalistliku disainiga
kang-pideme abil saab tavalist kraanivett.

Peaaegu nähtamatu nupp Aqittura FilterSystem 210 kaarduva segistitila esiküljel käivitab filtreeritud ja mineraliseeritud kraanivee. Minimalistliku disainiga kang-pideme abil saab tavalist kraanivett.

Lisätty: 22.09.2023

Pharo/axor

Puh.:
+372 682 6829
Osoite:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit