Create yourself

Teeme ise mugava aiadiivani – põrandapadjad Explorer Home4you Sisustuskaubamajast

Home4you on mõelnud sel aastal kõigile meisterdajatele ja taaskasutajatele ning lisanud oma tootevalikusse kolmes värvitoonis padjad EXPLORER, mis on valmistatud täpselt euroaluse mõõtudes.

Edasi on kõik lihtne - kokku tuleb koguda vajalik arv euroaluseid ning moodustada põrandapatjade ja patjade abil endale mõnus istumisnurk terrassile või aianurka. Samuti võib patjadel istuda murul või terrassi äärel, et oleks pehmem ja mugavam.

 Source: www.home4you.ee

Source: www.home4you.ee

Padjad on valmistanud Home4you TEXTILE osavad õmblejad Eestis ja materjaliks on vastupidav kunstnahk. Valikus olevad värvid on hallikaspruun, pruun ja beež ning värve saab omavahel soovi korral kombineerida. Padjad on kahes suuruses – põrandapadi ja sobivas mõõdus väiksem padi selja toetamiseks.

Kunstnahast padjad ei karda suvel väikest vihmasabinat ning see on lihtne võimalus luua odavalt ja kiiresti mugav istumiskoht. Talvel saab patju kasutada elutoas või lastetoas põrandal istumiseks ja niimoodi mahub tuppa ka suurem seltskond.

 Source: www.home4you.ee

Source: www.home4you.ee

Uuri euroalusele sobivate põrandapatjade kohta lähemalt ka siit.

Lisainfo:
Telefon: +372 639 0639
E-post: home4you@home4you.ee
Koduleht: www.home4you.ee
Facebook

Submitted: 11.03.2016

Home4you Sisustuskaubamaja

Phone:
+372 665 9091
Address:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all