Tee ise

Teeme ise mugava aiadiivani – põrandapadjad Explorer Home4you Sisustuskaubamajast

Home4you on mõelnud sel aastal kõigile meisterdajatele ja taaskasutajatele ning lisanud oma tootevalikusse kolmes värvitoonis padjad EXPLORER, mis on valmistatud täpselt euroaluse mõõtudes.

Edasi on kõik lihtne - kokku tuleb koguda vajalik arv euroaluseid ning moodustada põrandapatjade ja patjade abil endale mõnus istumisnurk terrassile või aianurka. Samuti võib patjadel istuda murul või terrassi äärel, et oleks pehmem ja mugavam.

 Allikas: www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee

Padjad on valmistanud Home4you TEXTILE osavad õmblejad Eestis ja materjaliks on vastupidav kunstnahk. Valikus olevad värvid on hallikaspruun, pruun ja beež ning värve saab omavahel soovi korral kombineerida. Padjad on kahes suuruses – põrandapadi ja sobivas mõõdus väiksem padi selja toetamiseks.

Kunstnahast padjad ei karda suvel väikest vihmasabinat ning see on lihtne võimalus luua odavalt ja kiiresti mugav istumiskoht. Talvel saab patju kasutada elutoas või lastetoas põrandal istumiseks ja niimoodi mahub tuppa ka suurem seltskond.

 Allikas: www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee

Uuri euroalusele sobivate põrandapatjade kohta lähemalt ka siit.

Lisainfo:
Telefon: +372 639 0639
E-post: home4you@home4you.ee
Koduleht: www.home4you.ee
Facebook

Sisestatud: 11.03.2016

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel.:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut. Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?

vaata kõiki