Articles and news

KODUKONTORI NELI SISUSTUSSTIILI – MILLINE ON SINU LEMMIK?

Kodukontoris töötamine on sel aastal paljudele väga tuttavaks ja igapäevaseks saanud. Hispaania kontorimööblitootja Actiu, mis on olnud pikki aastaid ELKE Mööbli partner kontorite sisustamisel, on kokku pannud neli kodukontori kujundusstiili, mis on suureks abiks neile, kelle kodukontor vajab värskendamist või alles ootab sisustamist.

Stiil #1: VAHEMERELINE
Vahemere-stiilis kodukontori märksõnadeks on värskus ja palju valgust. Toonidest on esindatud sinise, beeži ja valge varjundid, mis meenutavad sinist merevett ja liivarandu. Materjalidest on esikohal puit ja klaas, esindatud on ka pehmed tekstiilid.

Vahemere-stiilis kodukontor Noom töötooli ja Longo kirjutuslauaga. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Vahemere-stiilis kodukontor Noom töötooli ja Longo kirjutuslauaga. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Stiil #2: LOODUSLIK
Loodusest inspireeritud kodukontoris on esikohal materjalide ja värvide tasakaal. Materjalidest on esindatud looduslikud materjalid, näiteks puit ja vill. Värvidest on näha palju rohelist koos puidu- ja pastelsete toonidega.

Loodusest inspireeritud kodukontor Cron töötooli, Prisma töölaua, Noom 50 tooli ja ratastel Bend
tumbaga. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Loodusest inspireeritud kodukontor Cron töötooli, Prisma töölaua, Noom 50 tooli ja ratastel Bend tumbaga. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Stiil #3: INDUSTRIAALNE
Industriaalses stiilis kodukontoris on suur rõhk uuenduslikkusel ja tehnoloogial. Just sellisest kodukontorist võib leida kõrgusesse reguleeritavat töölauda ja vingete lisadega kontoritooli. Värvidest domineerivad mustad ja hallid toonid, materjalidest teras ja raud.

Industriaalses stiilis kodukontor koos kõrgusesse reguleeritava Talent 500 töölaua, TNK Flex töötooli,
Whass tooli ning metallist Mobile ratastel sahtliboksiga. Taustal heli summutava kangaga kaetud
akustiline Badminton tugitool. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Industriaalses stiilis kodukontor koos kõrgusesse reguleeritava Talent 500 töölaua, TNK Flex töötooli, Whass tooli ning metallist Mobile ratastel sahtliboksiga. Taustal heli summutava kangaga kaetud akustiline Badminton tugitool. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Stiil #4: PÕHJAMAINE
Põhjamaises stiilis kujundatud kodukontori märksõnadeks on lihtsus, harmoonia ja funktsionaalsus – kõike on täpselt nii palju kui tarvis ja nii vähe kui võimalik. Värvidest on esindatud valge, lisaks ka halli ja beeži varjundid. Materjalidest on aukohal puit.

Põhjamaises stiilis kodukontor Efit töötooli, Colectiva töölaua, Bend ratastel tumba, Noom tugitooli ja
istmepehmendusega sahtliboksiga, mida saab kasutada täiendava istumisalusena. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Põhjamaises stiilis kodukontor Efit töötooli, Colectiva töölaua, Bend ratastel tumba, Noom tugitooli ja istmepehmendusega sahtliboksiga, mida saab kasutada täiendava istumisalusena. Tootja Actiu Source: elkemoobel.ee

Kui vajad abi kodukontori sisustamisel või mugavamaks muutmisel, tule kogu inspiratsiooni ELKE Mööbli e-poest või äsja Järve Tornidesse kolinud ELKE Mööbli sisustussalongist.

Submitted: 19.02.2021

ELKE MÖÖBEL

Phone:
+372 661 7320
Address:
Järve Tornid, Järve 2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all