Artikkelit ja uutiset

Võida diivan Cosmo!

Sisustus- ja disainiajakiri Diivan loosib oma tellijate vahel välja diivan Cosmo komplekti.

Kõik, kes tellivad ajakirja vähemalt aastaks osalevad maikuus suures Oot-Oot Studio diivanikomplekti Cosmo loosimises. Komplekti väärtus on 1755€ ja võitja saab ise valida omale sobiva kanga.


Lisainfot loosimise kohta leiab SIIT >>>

Ajakiri Diivan on mõeldud kõigile, kellele pakuvad huvi sisekujundus ja disain ning kes soovivad oma kodu loovalt ja maitsekalt sisustada. Ajakirjast leiad professionaalsed interjöörid, innovatiivsed disainiideed, elustiilirubriigi kvaliteediarmastajatele ning Eesti parimad kodusisustused.


COSMO on mööblidisainerite Marko Ala ja Joonas Torimi poolt loodud kvaliteetdiivan, mis valmib Eestis käsitööna. Oma saledale vormile vaatamata, on Cosmo äärmiselt mugav. Diivani ergonoomika on läbitöötatud toetamaks hästi nii üla- kui alaselga. Tugev diivaniraam on konstrueeritud täispuidust ja vineerist. Istmepõhja ja seljatoe sees on kasutuses metallist sik-sak vedrud. Cosmo on polsterdatud pikaealise kõrgema klassi HR porolooniga. Täispuust treitud jalad on spetsiaalselt välja töötatud Cosmo mudeli jaoks. Valikus on tamm ja pähkel. Diivanit saab kombineerida Cosmo ruudu- või ristkülikukujulise jalatoega, mida võib kandikuga täiendades kasutada ka diivanilaua asemel. Diivan on saadaval kahe- ja kolmekohalisena.

Rohkem informatsiooni Oot-Oot kodulehelt >>>

Lisätty: 18.02.2014

Oot-Oot Stuudio

Puh.:
+372 5373 0049
Osoite:
Veerenni 24, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää