Artikkelit ja uutiset

Oot-Oot kajastab uusimaid skandinaavia mööblidisaini trende Stockholmi messilt

Veebruari teisel nädalal köitis disainihuviliste meeli Stockholmi mööbli- ja valgustusmess, mis täitis ligi 40 000 ruutmeetri suuruse messikeskuse ala värskeimate sisustus- ja valgustusinnovatsioonidega. Uute toodete, materjalide ja keskkonnasõbralike ning tehnoloogiliste lahendustega käis tutvumas ka Oot-Oot.

Sarnaselt varasematele aastatele jaotati ka tänavu messiala funktsioonipõhiselt kolmeks põhihalliks ja sektsiooniks, kus disaini järelkasvule anti võimalus tutvustada oma esimesi projekte.

 Alkuperä: oot-oot.com

Alkuperä: oot-oot.com

Kontsentreeritud ja kvaliteetne disain

Mess paistis silma ennekõike lahenduste poolest, mis lähtusid kasutajamugavusest, kompaktsusest ja vastupidavusest. Taolised märksõnad disainis on kanda kinnitanud suuresti tulenevalt üha kasvavast vajadusest multifunktsionaalse mööbli järele, mis sobiks kasutamiseks nii era- kui ka avalikus ruumis. Kvaliteet ja kontsentreeritus on kahtlemata omadussõnad, mis sobivad kirjeldamaks tänavust Stockholmi mööblimessi väljapanekut.

Keskkonnasõbralik valgustus

Messil ei jäänud tähelepanuta ka arengud valgustusdisainis, kus on ära kasutatud ökonoomseid tootmisviise. Energiasäästlik LED-tehnoloogia on loonud võimaluse uuteks lahendusteks, mida varem ei saanud rakendada. See on andnud disainis mänguruumi mõtlemaks välja mitte üksnes täiesti uusi lambivorme, vaid kontrollimaks ka valguse intensiivsust ja värvi.

 Alkuperä: oot-oot.com

Alkuperä: oot-oot.com

Võidutsevad soojad toonid, must metall ja seemisnahk

Skandinaavia disain on tuntud heledate toonide, puhaste joonte, naturaalsete materjalide ja minimalistlike vormide poolest ning need tunnusjooned kehtisid ka messi väljapanekute osas. Küll aga võis täheldada mõjutusi ülemaailmsetest värvitrendidest. Nii eksponeerisid mõnedki ettevõtted terrakotakarva ja emeraldirohelisi tooteid. Diivanitel domineerisid mustad peenikesed metalljalad ning kattekangana pehmed tekstuurid, nagu seemisnahk ja samet.

Skandinaavia disaini võidukäik

Stockholm Furniture & Light Fair on üks osa Stockholmi linna disaininädalast, olles kohtumispaigaks rohkem kui 700 disainiettevõttele 35 erinevast riigist. Tänavu meelitas üritus ligi enam kui 400 000 ostuhuvilist, arhitekti ja disainiprofessionaali üle maailma, mis on mullusega võrreldes 6.5% kõrgem tulemus. Esmakordselt aastal 1951 aset leidnud Stockholmi mööbli- ja disainimess on tänaseks kasvanud suurimaks Põhjamaise disaini väljapanekuks maailmas.

 Alkuperä: oot-oot.com

Alkuperä: oot-oot.com

www.oot-oot.com

Lisätty: 14.02.2018

Oot-Oot Stuudio

Puh.:
+372 5373 0049
Osoite:
Veerenni 24, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää