SISUSTUS – JA DISAINIBLOGID

EMS DESIGNBLOGG

EMS DESIGNBLOGG

Kes: rootslanna Emma Fexeus.
Kus: em.residencemagazine.se
Mis: tegemist on kahtlemata kõige tuntuma disaini- ja sisustusteemalise blogiga, mida teavad vast kõik, keda nimetatud valdkonnad huvi pakuvad. Emma Fexeus hakkas blogi pidama 10 aastat tagasi ja tänaseks on ta tänu oma blogile välja andnud oma raamatu ja teinud muid huvitavaid koostööprojekte. Emma blogi keskendub peamiselt Skandinaavia disainile.

BODIE AND FOU

BODIE AND FOU

Kes: Londonis resideeruv prantslanna Karine Candice Köng.
Kus: karinecandicekong.com
Mis: elustiiliblogi, millel on olemas ka samanimeline e-pood või vastupidi. Karine kajastab oma blogis palju enda isiklikke mõtteid, oma Londonis olevat kodu ja selle renoveerimistöid, Prantsusmaal asuvat maakodu, pereelu (eriti oma tütre Mila tegemisi), reise, retsepte, moodi, disainileide (ka enda e-poe valikust), inspireerivaid interjööre ja paljut muud.

DEAR DESIGNER

DEAR DESIGNER

Kes: Carole King, Londonis elav sisekujundaja ja UK esimese elustiili-veebiajakirja Heart Home Magazine kaasasutaja ja toimetaja.
Kus: deardesigner.co.uk
Mis: blogi, kust leiab palju põnevat ka inglasliku ja romantilisema stiili austajad. Samuti paistab blogist välja Carole armastus värvide ja kurvikamate vormide vastu.

DECOR8

DECOR8

Kes: Saksamaal Hannoveris elav Holly Becker – stilist ja ajakirjanik
Kus: decor8blog.com
Mis: decor8 ei ole lihtsalt blogi, sama nime alt on ilmunud ka kolm rahvusvaheliselt tuntud interjööriraamatut ning toimuvad ka e-kursused "Blogging Your Way".

DESIGN HUNTER

DESIGN HUNTER

Kes: inglanna Helen - vabakutseline kirjanik, toimetaja ja blogija.
Kus: www.designhunter.co.uk
Mis: auhindu võitnud elustiili- ja disainiblogi, kus autor kajastab inspireerivaid interjööre, arhitektuuri, inimesi, reise, kohti ja moodi.

DEZEEN

DEZEEN

Kus: www.dezeen.com/
Mis: Üks maailma juhtivamaid arhitektuuri ja disaini veebiajakirju, kust ammutavad inspiratsiooni ka professionaalsed disainerid ja (sise)arhitektid.

MAIJU SAW

MAIJU SAW

Kes: soomlanna Maiju Saha
Kus: maijusaw.indiedays.com
Mis: Maiju blogi on eriline selle poolest, et ta kajastab oma blogis enamasti enda tehtut - oma kodu kaunilt põhjamaist sisekujundust ja selle elemente, toitu, aeda ja muud. Kuna tegemist on kahe lapse emaga, leidub blogist palju inspireerivat lapsevanematele. Elustiiliblogi, mis kajastab Maiju igapäevaelu ja kõike inspireerivat, mida ta enda ümber näeb.

MY SCANDINAVIAN HOME

MY SCANDINAVIAN HOME

Kes: Rootsis resideeruv londonlanna
Kus: myscandinavianhome.blogspot.com
Mis: nagu nimigi ütleb, on tegemist läbinisti skandinaavialiku blogiga, kus leidub peamiselt interjööripilte kodudest. See on blogi tõelistele Skandinaavia stiili austajatele!

NORDIC DESIGN

NORDIC DESIGN

Kus: nordicdesign.ca
Mis: Elustiili,- sisekujunduse ja disainiajakiri veebis ja seda kõike põhjamaises võtmes - nagu ütleb ka veebiajakirja slogan. Rosinaks intervjuud inspireerivate persoonidega.

RIAZZOLI

RIAZZOLI

Kes: rootslanna Maria Riazzoli
Kus: riazzoli.se/blog
Mis: kuna tegu on rootslanna blogiga, leiab sealt samuti skandinaavialikke ja põhjamaiseid interjööri- ja meeleolupilte ja kõike, mis Mariat inspireerib.

STIL INSPIRATION

STIL INSPIRATION

Kes: rootslannast interjööristilist Pella Hedeby
Kus: stilinspiration.blogspot.se
Mis: peamiselt skandinaavialikult minimalistlikud interjöörid ja eksterjöörid, Pella enda loodud meeleolupildid ehk moodboard'id fotograafiast, arhitektuurist, aiandusest, interjööridest ja disainist.

KICKAN & CONKERS

KICKAN & CONKERS

Kes: Lõuna-Prantsusmaal resideeruv inglanna Deborah Beau
Kus: kickcanandconkers.blogspot.com
Mis: blogi, mille keskmeks on peamiselt lapsed ja nendega seotud disain - enamasti rõivad, mänguasjad, sisekujunduselemendid ja muud detailid. Blogi on eriline, kuna selle autoril Deborah'l on huvitav nostalgiline käekiri ja maitse, mida tänapäeval enam väga ei kohta. Blogi vintaažifännidele!