Planeeri ise

kalkulaatorid, simulaatorid, planeerijad

Kujunda ja arvuta oma puitlaudis ise terrassikalkulaatori abil

Kujunda ja arvuta oma puitlaudis ise terrassikalkulaatori abil

Arvesta terrassikalkulaatoriga oma rõdule või terrassile vajaminev täpne laudade arv ja sa ei pea hinnapakkumist ootama. GUMIga arvutad põrandakatte täpse vajamineva koguse. Sa ei pea midagi saagima ega lõikama ning saad põrandakatte ise oma kodus mugavalt paigaldada.

Kujunda ise ja arvuta siin
VALI ENDALE SOBIV LÜLITI

VALI ENDALE SOBIV LÜLITI

Pakume teile „Mix and Match” tarkvara, mis võimaldab valikuid erinevate lüliti osade vahel: valida raam ja siseosa ning kujundada etteantud või enda loodud disainiga lüliti, kujundada sein, et saavutada täielik pilt, printida raami disain vastavale lehele.

Asu sobivat lülitit otsima siit
VÄRVIKALKULAATOR

VÄRVIKALKULAATOR

BBC Home värvikalkulaatori abiga saate arvestada ligikaudse värvikulu. Selleks on vaja teada ruumi ning ka selles paiknevate uste, akende mõõte, märkida planeeritav värvikihtide arv ning värvi tüüp. Saadud tulemust ja tegelikku täpset värvikulu võivad mõjutada asjaolud kui paksult pinda värviga katate ning kui poorne on pind. (Kalkulaator on inglise keelne)

Alusta kalkuleerimist siit
LED-VALGUSTI KALKULAATOR

LED-VALGUSTI KALKULAATOR

Led House poolt välja tootatud tõhus vahend Led-valgustite energiasäästu ja kulu arvutamiseks.

Asu arvutama siit
ERAMU ENERGIAKLASSI KALKULAATOR

ERAMU ENERGIAKLASSI KALKULAATOR

Kalkuleeri ja loe lisa siit

 

AEROC PLOKKIDE SEINAARVUTUSPROGRAMM

Lae alla programm ja arvuta siin

 

AEROC PLOKKIDE TOOTEKOGUSTE KALKULAATOR

Valige plokitüüp ja asuge kalkuleerima siit

 

U-PLOKKIDE ARVUTAMISE KALKULAATOR

U-plokkide arvu määramiseks kasuta kalkulaatorit siit
VÄRVISIMULAATOR

VÄRVISIMULAATOR

VIVACOLOR 'i värvisimulaator annab Sulle hea ettekujutuse, kuidas erinevad värvitoonid omavahel sobivad. Värvisimulaatori abil saad katsetada näidispiltidel erinevaid värvitoone nii siseruumides kui ka välispindadel.

Alusta katsetamist siit
VÄRVISIMULAATOR

VÄRVISIMULAATOR

SHERWIN-WILLIAMS 'i värvisimulatsiooni programmi abil saad katsetada arvutis just Sinu ruumi sobituvaid värve, kuidas neid omavahel kombineerida ja millised värvitoonid Sulle meeldivad. Sobib ideaalselt testimaks uusi värvikombinatsioone siseruumidesse. (Programm on inglise keelne)

Lae oma foto ja asu värve testima siin
RUUMIPLANEERIJA

RUUMIPLANEERIJA

Oled sisustamas uut kodu, kontoriruumi või plaanid teha olemasolevas ümberkorraldusi, siis võid abi leida ICOVIA ruumiplaneerijast, paigutades, nihutades ja katsetades erinevates ruumitüüpides sobilikke sisustuselemente. (Programm on inglise keelne)

Loe lisa ja asu planeerima siit
RUUMIPLANEERIJAD

RUUMIPLANEERIJAD

IKEA allalaetavad ruumiplaneerimise programmid aitavad Sul erinevaid ruume: elutuba, kööki, vannituba, garderoobi jne mugavalt planeerida ning sinna sobituvadi mööbliesemeid sobitada. (Programm on inglise keeles)

Alusta planeerimist siit
RUUMIPLANEERIJA

RUUMIPLANEERIJA

Tegemist on mugava ruumiplaneerimisprogrammiga, mille abil võite planeerida tuba, korterit või isegi maja. Kui olete selle kasjutajaliidese olulisemad tööpõhimõtted selgeks saanud, siis planeerige mida iganes. (Programm on inglise keelne, (30 päeva tasuta)

Asu planeerima siit
KÖÖGI PLANEERIJA

KÖÖGI PLANEERIJA

Kui soovid ise oma kööki planeerida, siis Noblessa köögi kujundus programmiga WebPlaner-innoPlus / FurniWin, saad seda hõlbsasti teha. Programm võimaldab kasutada kõiki köögikappe, mida Noblessa standardvalikus pakub. Samuti võimaldab programm väga lihtsalt oma köögiruumi kujundada just selliselt nagu see ka reaalselt on; koos akende, uste ja teiste ruumi elementidega. (Programm on inglise keelne, toimib Interneti brauseri põhiselt)

Asu oma kööki kujundama siit
UKSE KUJUNDUSPROGRAMM

UKSE KUJUNDUSPROGRAMM

Ukseproff´i kujundusprogrammiga saate ise planeerida omale nii siseuksi, kui ka välisuksi. Ideaalne võimalus näha enne tellimist, milline Teie uks ühe või teise viimistlusega välja näeks.

Asu planeerima siit
3D KUJUNDUSPROGRAMM

3D KUJUNDUSPROGRAMM

Vabavarana maailmas laialdaselt tuntud programm Google SketchUp on äärmiselt populaarne nii algajate 2D ja 3D loojate seas, kui ka professionaalsete disainerite igapäevase töövahendina. (Programm on inglise keelne)

Programmi saad alla laadida siit
INTERJÖÖRI DISAINI TARKVARA

INTERJÖÖRI DISAINI TARKVARA

SmartDraw abil võimalik professionaalselt kavandada kogu maja elutoast kuni garaazi ja garderoobini. Tutvumiseks on võimalus alla laadida tasuta tarkvara. (Programm on inglise keelne)

Tutvu lähemalt siin