Planeeri ise

kalkulaatorid, simulaatorid, planeerijad

VALI ENDALE SOBIV LÜLITI

VALI ENDALE SOBIV LÜLITI

Pakume teile „Mix and Match” tarkvara, mis võimaldab valikuid erinevate lüliti osade vahel: valida raam ja siseosa ning kujundada etteantud või enda loodud disainiga lüliti, kujundada sein, et saavutada täielik pilt, printida raami disain vastavale lehele.

Asu sobivat lülitit otsima siit
TAPEEDISIMULAATOR

TAPEEDISIMULAATOR

Vali oma lemmiktapeet erinevate mustrite seast: triibud, ruudud, geomeetrilised kujundid, lilled, loodus, digimustrid, fotod, ühevärvilised jne..... Erinevaid filtreid kasutades saad valikuid uuendada ja valida endale sobivaim. Valitud tapeedi saad tellida Scandinavia Tapeedisalong -st.

Asu valima siit
VÄRVIKALKULAATOR

VÄRVIKALKULAATOR

BBC Home värvikalkulaatori abiga saate arvestada ligikaudse värvikulu. Selleks on vaja teada ruumi ning ka selles paiknevate uste, akende mõõte, märkida planeeritav värvikihtide arv ning värvi tüüp. Saadud tulemust ja tegelikku täpset värvikulu võivad mõjutada asjaolud kui paksult pinda värviga katate ning kui poorne on pind. (Kalkulaator on inglise keelne)

Alusta kalkuleerimist siit
LED-VALGUSTI KALKULAATOR

LED-VALGUSTI KALKULAATOR

Led House poolt välja tootatud tõhus vahend Led-valgustite energiasäästu ja kulu arvutamiseks.

Asu arvutama siit
AKENDE TASUVUSKALKULAATOR

AKENDE TASUVUSKALKULAATOR

Kalesy tasuvuskalkulaator võimaldab arvutada erineva soojusjuhtivusega akende tasuvust ja sellest tulenevat rahalist kokkuhoidu. Samuti on võimalik arvutada lisaks ka vertikaalse välispiirde (seina) tasuvust sõltuvalt materjalide soojusjuhtivusest.

Asu kalkuleerima siit
AKENDE ENERGIASÄÄSTUKALKULAATOR

AKENDE ENERGIASÄÄSTUKALKULAATOR

Uued soojapidavamad aknad säästavad raha! Sisesta Plasto energikalkulaatorisse vahetamist vajavate akende pindala, oma vanade ja uute akende U-arv, küttelahenduse liik ja veendu saadavas kasus juba täna!

Alusta kalkuleerimist siin
ERAMU ENERGIAKLASSI KALKULAATOR

ERAMU ENERGIAKLASSI KALKULAATOR

Kalkuleeri ja loe lisa siit

 

AEROC PLOKKIDE SEINAARVUTUSPROGRAMM

Lae alla programm ja arvuta siin

 

AEROC PLOKKIDE TOOTEKOGUSTE KALKULAATOR

Valige plokitüüp ja asuge kalkuleerima siit

 

U-PLOKKIDE ARVUTAMISE KALKULAATOR

U-plokkide arvu määramiseks kasuta kalkulaatorit siit
AIAKALKULAATOR<

AIAKALKULAATOR

AIASEPAD on välja töötanud aiakalkulaatori, et lihtsustada piirdeaiaks vajalike erinevate materjalide koguste ja kulu arvestamist.

U-plokkide arvu määramiseks kasuta kalkulaatorit siit
ÖKOJALAJÄLJE KALKULAATOR

ÖKOJALAJÄLJE KALKULAATOR

Ökoloogilise jalajälje kalkulaator on üks viise teada saada, kuidas Sinu elustiil mõjutab maakera jätkusuutlikkust. Mida enam me kulutame toidu, asjade ja energia tarbimisele, seda suurema jalajälje me endast maha jätame. Arvuta, kui suur on Sinu ökoloogiline jalajälg ning mõtle, mida saaksid Sina teha selle vähendamiseks!

Asu testima siin
VEESÄÄSTU KALKULAATOR

VEESÄÄSTU KALKULAATOR

Orase vee-ja energiasäästu kalkulaatori abil saate hinnata, kui palju mõjutavad erinevat tüüpi segistid ja teie vee kasutamisharjumused teie säästlikkust ja keskkonda. Palju saaksid vett säästa sina?

Tutvu lähemalt siin
VÄRVISIMULAATOR

VÄRVISIMULAATOR

VIVACOLOR 'i värvisimulaator annab Sulle hea ettekujutuse, kuidas erinevad värvitoonid omavahel sobivad. Värvisimulaatori abil saad katsetada näidispiltidel erinevaid värvitoone nii siseruumides kui ka välispindadel.

Alusta katsetamist siit
VÄRVISIMULAATOR

VÄRVISIMULAATOR

SHERWIN-WILLIAMS 'i värvisimulatsiooni programmi abil saad katsetada arvutis just Sinu ruumi sobituvaid värve, kuidas neid omavahel kombineerida ja millised värvitoonid Sulle meeldivad. Sobib ideaalselt testimaks uusi värvikombinatsioone siseruumidesse. (Programm on inglise keelne)

Lae oma foto ja asu värve testima siin
MAJA FASSAADI VÄRVITEST

MAJA FASSAADI VÄRVITEST

Õige värvilahenduse oma maja fassaadile aitab valida Plasto värviäpp. Värvi aknad, uksed ja fassaad ning otsusta targalt!

Asu testima siin
KATUSE DISAINI SIMULAATOR

KATUSE DISAINI SIMULAATOR

Ruukki illustratiivne simulaator aitab testida erinevaid värve ja katuseprofiile kolme erineva majatüübiga.

Disaini oma katus siin
MÄNGUVÄLJAKUTE KONSTUKTOR

MÄNGUVÄLJAKUTE KONSTUKTOR

Illustatiivne programm võimaldab vastavalt õueala suurusele testida ja katsetada erinevate KSIL´i toodete sobivust ja paiknemise võimalusi planeeritaval mänguväljakul.

Asu mänguväljakut konstrueerima siin
RUUMIPLANEERIJA

RUUMIPLANEERIJA

Oled sisustamas uut kodu, kontoriruumi või plaanid teha olemasolevas ümberkorraldusi, siis võid abi leida ICOVIA ruumiplaneerijast, paigutades, nihutades ja katsetades erinevates ruumitüüpides sobilikke sisustuselemente. (Programm on inglise keelne)

Loe lisa ja asu planeerima siit
RUUMIPLANEERIJAD

RUUMIPLANEERIJAD

IKEA allalaetavad ruumiplaneerimise programmid aitavad Sul erinevaid ruume: elutuba, kööki, vannituba, garderoobi jne mugavalt planeerida ning sinna sobituvadi mööbliesemeid sobitada. (Programm on inglise keeles)

Alusta planeerimist siit
RUUMIPLANEERIJA

RUUMIPLANEERIJA

Tegemist on mugava ruumiplaneerimisprogrammiga, mille abil võite planeerida tuba, korterit või isegi maja. Kui olete selle kasjutajaliidese olulisemad tööpõhimõtted selgeks saanud, siis planeerige mida iganes. (Programm on inglise keelne, (30 päeva tasuta)

Asu planeerima siit
KÖÖGI PLANEERIJA

KÖÖGI PLANEERIJA

Kui soovid ise oma kööki planeerida, siis Noblessa köögi kujundus programmiga WebPlaner-innoPlus / FurniWin, saad seda hõlbsasti teha. Programm võimaldab kasutada kõiki köögikappe, mida Noblessa standardvalikus pakub. Samuti võimaldab programm väga lihtsalt oma köögiruumi kujundada just selliselt nagu see ka reaalselt on; koos akende, uste ja teiste ruumi elementidega. (Programm on inglise keelne, toimib Interneti brauseri põhiselt)

Asu oma kööki kujundama siit
SKANO 3D RUUMIPLANEERIJAD

SKANO 3D RUUMIPLANEERIJAD

Skano 3D ruumiplaneerija on Björkkvist sarjale loodud mööbli planeerimise programm, mis võimaldab lihtsalt kujundada ning sisustada Teile sobivate mõõtudega ruum. Teil on võimalus luua plaane, neid salvestada ning muuta. Villinki planeerimisprogramm annab võimaluse luua endale meelepäraseid ruumikujunduslike lahendusi kasutades Villinki sarja tooteid. Valida saab erinevate elementide vahel, muuta ruumi vaatenurka ja valida sobivaid värve.

Asu planeerima siit
PARKETTPÕRANDA PLANEERIJA

PARKETTPÕRANDA PLANEERIJA

Karelia Inspiration Gallery abil saab proovida üle 100 erinevat parketti erinevatesse ruumidesse ja kujundada unelmate parkettpõrandat.

Asu parkette proovima ja kujundama siit
UKSE KUJUNDUSPROGRAMM

UKSE KUJUNDUSPROGRAMM

Ukseproff´i kujundusprogrammiga saate ise planeerida omale nii siseuksi, kui ka välisuksi. Ideaalne võimalus näha enne tellimist, milline Teie uks ühe või teise viimistlusega välja näeks.

Asu planeerima siit
3D KUJUNDUSPROGRAMM

3D KUJUNDUSPROGRAMM

Vabavarana maailmas laialdaselt tuntud programm Google SketchUp on äärmiselt populaarne nii algajate 2D ja 3D loojate seas, kui ka professionaalsete disainerite igapäevase töövahendina. (Programm on inglise keelne)

Programmi saad alla laadida siit
INTERJÖÖRI DISAINI TARKVARA

INTERJÖÖRI DISAINI TARKVARA

SmartDraw abil võimalik professionaalselt kavandada kogu maja elutoast kuni garaazi ja garderoobini. Tutvumiseks on võimalus alla laadida tasuta tarkvara. (Programm on inglise keelne)

Tutvu lähemalt siin