Artikkelit ja uutiset

Kardinad loovad meeleolu - telli uued kardinad SIKSAK veebipoest

Kardinad on meeleolu loojad sõna otseses mõttes - heledad, õrnad ja helged kardinad tekitavad kerge, lausa lendleva tunde ja lubavad ka toas naturaalsel valgusel särada.

 Alkuperä: www.siksak.ee

Alkuperä: www.siksak.ee

Rõõmsavärvilised, lustlikud ja päikselised kardinad loovad elurõõmust pakatava meeleolu. Märksõnadeks on seejuures värskus, kevadisus, suvisus, lillelisus, pitsilisus, romantilisus. Tumedamad ja paksemast kangast kardinad tekitavad mõnusa koduse ja õdusa tunde pikaks ja pimedaks sügistalviseks perioodiks.

 Alkuperä: www.siksak.ee

Alkuperä: www.siksak.ee
Kardinate tellimine ei ole keeruline. SIKSAK on selle oma kodulehel teinud nii lihtsaks kui võimalik. Kardinate tellimiseks pole tarvis teha muud, kui sobiv kardin välja valida, oma kardina mõõdud võtta, valida mõõtudest lähim, kui päris täpset ei ole, ja anda teada, milline
on soovitud täpne mõõt
. Soovi korral saadetakse posti teel kanga näidis, et materjalist täpne ettekujutus saada. Edasi käib tellimine nagu ikka internetipoes. Nädala pärast on Teil kardinad käes, võite need ette riputada ja uut ilusat tulemust imetleda. Kuidas täpselt mõõte võtta, saate lugeda siit ning SIKSAK kardinate valiku leiate siit.


SIKSAK läheb jaanipäevast puhkusele, kuid juba 20. juulil ollakse jälle Teie teenistuses!

Traageldaja OÜ
Tel: +372 5667 0193
info@siksak.ee
www.siksak.ee
Facebook

Lisätty: 21.06.2017

Traageldaja

Puh.:
+372 487 4720, +372 515 0686
Osoite:
Viljandi mnt 17, Käru, Järvamaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää