Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Sisustus E Kaubamaja Pinterest abiks kodusisustajale!

Sisustus E Kaubamaja Pinteresti lehele koondatud fotod toodetest, tootjate ruumilavastustest, sisekujundajate poolt loodud interjööridest ja eritellimusmööblist annavad ülevaate, milliseid võimalusi pakuvad Sisustus E Kaubamaja salongid ruumide sisustamiseks. Tutvustame, kuidas veebikeskkond Pinterest saab olla abiks kodusisustajale.


Pinterestis luuakse teemade liigitamiseks board’e ehk tahvleid. Olgu tahvli pealkirjaks „Valge köögisisustus“, „Rõõmus lastetuba“, „DIY projektid“ või mis tahes – pealkirja saab valida nii kitsa või laia, kui soov on ja lähtuda projektist, mis hetkel käsil on. Pinnimine on tegevus, millega kinnitatakse fotod tahvlile. Fotosid lisades tekib tahvlile kollaaž.
Pinteresti keskkonnas on üleval lõputu valik fotosid, millel kujutatu kombib fantaasia piire. Interjöörifotod on üks nutikam ja ilusam kui teine. Kasuta otsingut ja kui leiad kasutajaid, keda jälgida sooviksid, kliki follow nuppu.
Lisaks sellele, et Pinterestis ringleb väga palju fotosid, on kasutajal võimalik ise uusi fotosid pinnida. See tuleb abiks, kui otsitakse tooteid e-poodidest. Erinevaid linke ei pea lemmikute alla salvestama ning tooteid üksteise võrdlemiseks hiljem ükshaaval läbi klikkima. Piisab sellest, kui kasutada Pin it nuppu, salvestada foto oma tahvlile ning kuna foto juurde jääb ka info, kust lehelt see pärit on, saab hõlpsalt omale sobival ajal algallikast lisainfot vaadata.


Toodete võrdlemise seisukohalt on Pinterest tänuväärne abivahend. Kui luua endale tahvel „Valgustid elutuppa“ ja kinnitada sellele tähelepanu äratanud valgustite fotod, on silme ees, millised valgustid stiililt üksteist täiendavad. Foto kinnitamisel tahvlile saab kirjelduse alla lisada ka hinna, toote asukoha ja muud olulised ostuotsust mõjutavad tegurid.
Pinterest võimaldab lihtsalt ja kiirelt oma ideid elukaaslase, sõbranna või sisekujundajaga jagada – selleks tuleb vaid oma Pinteresti lehe aadressi link edasi saata. Fotode alla saavad kasutajad kommentaare jätta. Kui sa ei soovi oma inspiratsiooni avalikult jagada, on võimalik üksikuid tahvleid ka salastada, kasuta selleks secret board funktsiooni.

Vaata Sisustus E Kaubamaja Pinteresti lehte ja mõnusat ideede kogumist!

Sisestatud: 13.10.2013

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki