Huvitavad tooted

Glamora fototapeet avab uusi võimalusi!

Tapeet on suurepärane materjal ja vahend interjööri elvadamiseks.
Seda, et tapeeti ei pea sugugi kasutama kõigil seintel, on ilmselgelt enamus ruumikujundusega kokku puutunud inimestel teada.
Suure mustriline või kirev tapeet ruumi ühes seinas on pilgu püüdja, ruumi üldilmet rikastav ning aeg-ajalt ka väga huvitavaid visuaalseid efekte pakkuv.

Tutvustame Teile seekord Itaalia firma Glamora digitaalseid fototapeete.
Nende tapeedi kallal töötavad disainerid, et vastata kõikidele klientide nõudmistele ning näidata interjööri individuaalsust. Tänu sellele on Glamora parim lahendus uue kordumatu interjööri loomiseks või juba olemasoleva värskendamiseks.


Mille poolest Glamora erineb teistest tootjatest?
See pole lihtsalt lõpptoode, vaid väga mahukas tööpanus firma disaineritelt iga tellimuse puhul. Kõiki kataloogis näidatud disainilahendusi on võimalik kohandada ruumi omapäraga. Mustrit on võimalik mugandada vastavalt seina eripäradele – tasandada või nihutada.
Te saate ruumi plaani, millelt saab näha tapeedi paigutust lae kaldsirge või mõne muu ava suhtes. Kasutades sellist võimalust saate näha, kuidas hakkab välja nägema teie poolt valitud disain.

#pict31#

Disaineritel on võimalus üles laadida kõik kujunduse variandid, kui see on vajalik Teie projekti teostamiseks. Selleks, võtke ühendust e-maili teel: info@moonavoor.ee.

Loodame siiralt, et see uudistoode leiab tee Teie projektidesse!
Vaata laiemat mustrivalikut all olevast galeriist.

Sisestatud: 05.10.2012

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki