Artiklid ja uudised

Mora Styxx – köögisegisti, mis lõhub piireElektrooniline reguleerimispaneel, täiuslik viimistlus ja futuristlik kujundus. Mora Armaturi viimane uudistoode on Mora Styxx – toode, mis tõstab köögisegistid täiesti uuele tasandile. Tähelepanu köitva kujunduse ja põhjalikult läbimõeldud detailidega Mora Styxx on loodud moodsasse kööki, kus innovaatilisus ja luksus on iseenesestmõistetavad nähtused.


Mora Styxx lõhub piirid manuaalse ja automaatse segisti vahel. Tänu hoolikalt projekteeritud konstruktsioonile saab veetemperatuuri, -survet ja pihustamisrežiimi mugavalt ühe käega reguleerida. Elektrilise puuteregulaatori abil saate vaevata valida erinevate pihustamisrežiimide vahel ja led-tulede abil reguleerida vee temperatuuri vett käega katsumata.
Mora Styxx on ainulaadne nii oma funktsionaalsuse kui ka visuaalse väljanägemise poolest. Segisti kujunduses on märgata tänapäevast lihtsust ja samas ka orgaanilisi ning pehmeid vorme.


Mora Styxx paigaldatakse järgmiselt: väike lülitikarp kinnitatakse valamu alla ning ühendatakse stepsliga vooluvõrku. Seejärel paigaldatakse segisti tavalisel viisil valamu äärde. Elektrikatkestuse korral tagab segisti funktsioneerimise patarei.Hessen DI OÜ
www.hessen.ee
Tel: 533 45 898

Sisestatud: 10.09.2009

Hessen Di

Tel:
5334 5898
Aadress:
Paadi tee 3, Haabneeme, Viimsi, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki