Artiklid ja uudised

Keraamiliste plaatide tipptase

Tartus, Sisustuse E Kaubamajas avas oma uksed uus salong Noto viimistlussalong.

Noto tootevalikusse kuuluvad disaini ja kvaliteedi poolest maailmakuulsate Itaalia keraamiliste plaatide tipp-tootjad, nagu glamuurne Edilcoughi, kodutarbijale suunatud ACIF, ärikliendile orienteeritud Ergon. Samuti kõrgdisainile pühendunud kvaliteetbrändid LaFabbrica, Brennero, Powergres, jt.

Noto missiooniks on aidata oma klientidel luua kauneid ja huvitavaid interjööre, kasutades kvaliteetseid ja ilusaid keraamilisi plaate ning leida kliendi jaoks sobivaim keraamilise plaadi terviklahendus. Soovi korral aitame professionaalse sisekujundusalase nõu, tootealaste koolituste ning paigaldus- ja hooldusinfoga.

2010.a lõpuni kehtivad Edilcoughi erihinnad järgmistele sarjadele: Cheri, Natural, Identity, New light, Paradise, Tiffany, Stardust, Compass, Canyon, Rocks, Zodiac.


Noto brändid:
www.edilcoughi.com
www.brennero.com
www.acif.it
www.lafabbrica.it
www.powergres.it
www.ergontile.com
www.vetrovivo.it
Noto Viimistlussalong asub Tartus, Tehase 16.
Avatud E-R 10-19.00 L.10-16.00
Telefon:730 8425; 585 04561 E-post: allan@noto.ee

Sisestatud: 05.11.2010

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Samuti on Lõuna-Eesti suurima sisutuskeskuse Sisustus E Kaubamaja salongid ja teenusepakkujad meeleldi abiks õige sisutuse valimisel, tuues allpool välja tähelepanekud, soovitused ja info, millist pehmet mööblit nende salongides leidub.

vaata kõiki