Artiklid ja uudised

Clarke&Clarke uued kollektsioonid!

Moonavoor Seinakattestuudiosse saabus hulk uusi kollektsioone, neist üks huvitavam on inglise tootja Clarke&Clarke sari Wild Garden.Clarke&Clarke on üks kodumoe maailma liidreid. Nende huviorbiidis on kõrgekvaliteediliste kangaste ja tapeetide loomine erinevates suunitlustes – klassikalistest kuni kaasaegseteni. Nende assortimendis on nii eredaid omanäolisi, õrnu romantilisi kui ka retro trükiseid.
Kõik tapeedid on toodetud paberist fliisalusmaterjalil, mis muudab töö nendega oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks võrreldes analoogsete tapeetidega paberist alusmaterjalil.

Vaata ka alljärgnevat pildigaleriid:

Sisestatud: 14.03.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki