Artiklid ja uudised

Holden Décor uued tapeedikollektsioonid 2013

Sel aastal tõi Holden Décor tehas turule 5 uut omanäolist tapeedikollektsiooni, mis sisaldavad traditsiooniliselt paber- ja fliistapeete ning pressitud tekstuuriga vinüültapeete.


Kanara

Fliistapeetide kollektsioon, millesse kuuluvad rahulikud romantilised või täis värvi disainid akvarellefektiga. Komplektis koos domineeriva mustriga pakutakse rahulikke triipe ja mustreid.


Emporium 2

Täiesti iselaadne tapeetide kollektsioon, millest hõngub armastust reisimise ja pildistamise vastu. Kollektsioonis on ühendatud vintaaž ning sellele omased värvid silmatorkavate disainidega.


Fiorella

Luksuslik tekstureeritud Itaalia tapeet. Kollektsiooni kuulub lillemustrite ja damaskide kaasaegne tõlgendus. Komplektis kõikide dominantsete mustritega pakutakse ühevärvilist tapeeti.


Playtime

Värvikirev ja lõbus tapeet kõige pisematele.


Gardenia

Kõikidele traditsioonidele vastav fliistapeet. Valikus pakutakse pärlmutter-, sädelevaid ja matte tekstuure, mis lubavad luua ruumis kammerliku õhkkonna. Sõltuvalt valgustusest mõjub selline tapeet seintel iga kord erinevalt.


Mirani

Tekstureeritud vinüültapeedi kollektsioon, mis sisaldab erinevate voolude disaine alates klassikalistest damaskidest ja lõpetades sädelevate abstraktsete mustritega.

Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Sisestatud: 07.05.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki