Artiklid ja uudised

Sisustus E Kaubamaja kingib ära Softrendi padjad

Softrendi diivanisalong on jõudnud Tartusse – uksed avati Tartu suurima valikuga sisustuskeskuse Sisustus E Kaubamaja esimesel korrusel.


Softrendi valikusse kuuluvad diivanid, tugitoolid, voodid, diivanvoodid, tugitoolvoodid, tumbad, dekoratiivpadjad ja käetoe lauad. Valida on umbes 4000 erineva kanga ja üle 100 tooni naha vahel. Kui heade variantide vahel otsustamine raskeks läheb, saad nõu Softrendi sõbralikelt ja asjatundlikelt müüjatelt.


Softrendi avamise puhul kingime ära 2 stiilset diivanipatja (hind salongis 30 €)! Kvaliteetkangast dekoratiivpatjade uus omanik selgub 15. juulil ja auhinna saab välja valida Softrendi salongis 60 erineva padja seast. Loe lähemalt Sisustus E Kaubamaja Facebookist.


Eestimaine pehme mööbli tootja Softrend alustas 1997. aastal. Softrendi visiooniks on, et igal inimesel oleks just temale sobiv diivan – nii on ta kõige õnnelikum.

Sisestatud: 08.07.2013

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Samuti on Lõuna-Eesti suurima sisutuskeskuse Sisustus E Kaubamaja salongid ja teenusepakkujad meeleldi abiks õige sisutuse valimisel, tuues allpool välja tähelepanekud, soovitused ja info, millist pehmet mööblit nende salongides leidub.

vaata kõiki