Artiklid ja uudised

Kreatiivsed ja uudsed tapeedid Oneszelf. Ainult Moonavooris.

Moonavoori kaubavalik täienes uute huvitavate kataloogidega, mis sisaldavad kreatiivseid ja novaatorlikke Oneszelf tapeete.

Kaubamärk Onszelf on kahe Hollandi disaineri Klaudia ja Astridi innovaatiline looming. Neiud on tuntud oma peene maitse ning unikaalse pilgu poolest interjööri ilu ja harmooniale. Onszelf tapeet paistab silma originaalsete illustratsioonide, tasakaalus värvigamma ja elavusega.Moonavoor salongil on pakkuda neli Onszelf kataloogi – poiste ja tüdrukute kollektsioon, õrn ja armas kollektsioon kõige väiksematele ning seinakatete maailma uudistoote digitapeetide kataloog. Tüdrukute ja poiste kollektsioonist võib leida värvitavaid tapeete, postreid, üksikuid pilte, bordüüre ja kangaid. See annab palju võimalusi tervikliku interjööri loomiseks ühe kollektsiooni põhjal.
Põhjalikumalt saab kataloogidega tutvuda Moonavoor Seinakattestuudios.

Sisestatud: 17.07.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki