Artiklid ja uudised

Noto uuenenud koduleht

Sisustus E Kaubamaja annab teada, et Noto uuenenud koduleht on hea abivahend disainerile ja oma kodu kujundavale kliendile.Vaata huvitavaid kujundusi ja laadi alla tootekatalooge.Näiteks on alates 2013. aasta suvest on lisandunud Noto toodete valikusse Itaalia tippbränd Gardenia-Orchidea, kes pakub tuntud moebrändi Versace Home eksklusiivseid keraamilisi plaate.
Aastast 1997. on Gardenia-Orchidea koostöös Versacega tootnud unikaalseid keraamiliste plaatide seeriaid ja vannitoa sisustust.
Gardenia-Orhidea on oma ülemaailmse tuntuse ja tunnustuse teeninund välja tänu oma pikale ajaloole ning toodete kõrgkvaliteedile.


"Mood muutub, stiil jääb"

Sisestatud: 09.09.2013

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Samuti on Lõuna-Eesti suurima sisutuskeskuse Sisustus E Kaubamaja salongid ja teenusepakkujad meeleldi abiks õige sisutuse valimisel, tuues allpool välja tähelepanekud, soovitused ja info, millist pehmet mööblit nende salongides leidub.

vaata kõiki