Artiklid ja uudised

Uus valik tapeete Moonavoor Seinakattestuudios

„New York“ kollektsioon brändilt Studio 465. Isikupärane kollektsioon Suure Linna rütmis. Empire State Building, Brooklyn bridge, Manhattan, Statue of Liberty... New Yorgi väike osa ja hing sinu korteris, stuudios või majas.

A&G fototapeedid, posterid ja seinakleebised. Selle firma toodang on esindatud ainult Moonavoor Seinakattestuudios. Kõrgekvaliteetsed, realistlikud ja põnevad fototapeedid teie korteri, stuudio või töökoha jaoks.

„Cassandra“: luksuslik ja kuninglik kollektsioon Legacy sarjast. Rulli laius on 68 cm, pikkus on 8 meetrit – suurepärane lahendus suurejooneliste mustrite loomiseks.

Tapeetide valikuga saab tutvuda salongis Järve Keskuses, kodulehel www.moonavoor.ee ja Facebooki lehel.

Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Sisestatud: 23.10.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki