Artiklid ja uudised

Jõulukuusk seinal? Miks ka mitte!

Pühad lähenevad kiiresti, jätmata meile eriti aega ettevalmistuste tegemiseks. Peame valima kingitused, planeerima pidustused, ostma ja ehtima kuuse… Kust küll leida see aeg?
Viimastel aastakümnetel otsustavad paljud loobuda päriskuusest. Muidugi tähendab kuuselõhn pühasid ja kingitusi, kuid aina rohkem inimesi valivad rohelise mõtteviisi ja ei toeta kuuskede maharaiumust jõuludeks. Pealegi ei ole tihtipeale nende välimus just kiita – kõige ilusamad ja paremad ostetakse kiiresti ära, aga hinnad ainult kasvavad. Kuidas siis kaunistada oma kodu ja luua jõulu- ja uusaastameeleolu?

Kleepsude mõõdud: 65x85cm

Kleepsude mõõdud: 65x85cm

Julgusega väidame, et kunstkuusk, millega paljud asendavad siiani päriskuuske, on minevikutrend. Mood ja sisekujundus astusid kohe mitu sammu edasi ja nüüd saate luua oma kodus jõulumeeleolu seinakleepsude abil. Ehitud jõulukuusk, mis ei võta ruumi ja pakub silmailu? Tore! Moonavoor Seinakattestuudios pakutavates seinakleepsude komplektides leiate mitte ainult kuuse, vaid ka muud detailid ja kaunistused. Kleepsud on väga ilusad ja neid võib korduvalt kasutada. Eemaldamisel ei jäta nad jälgi, neid võib panna üles kuhu iganes!

Jõulukleepsude eelis:
- Päriskuusest odavamad, aga kasutada võib korduvalt!
- Jätavad palju ruumi fantaasiale
- Hoiavad kokku aega, luues samas pühade meeleolu
- Säästavad ruumi
- Erinevalt päris- või isegi kunstkuusest koduloomad ei saa neid ümber ajada
- Sobivad ideaalselt väikestesse korteritesse, kontoritesse, stuudiotesse
- Valmistatud kõrgkvaliteetsest materjalist

Kui aga tahate koju päriskuuse lõhna, siis võite alati panna vaasi paar kuuseoksa! Seniks aga astuge ajaga kaasa ja vabanege lisaaskeldustest, ostes Moonavoor Seinakattestuudios eelolevateks pühadeks seinakleepsud!

Sisestatud: 19.12.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki