Artiklid ja uudised

iLiv tapeetide ja tekstiilidega on kodu kujundamine lõbus

Inglise tapeedi- ja tekstiilitootja iLiv missioon on lihtne – et muuta kodu sisutamine lõbusaks, vaimustatuks ning lihtsaks tööks, pakub iLiv oma abikätt.

Iga kollektsiooni jaoks on välja töötatud erinevad kangad mööbli töötlemiseks ning kardinate jaoks, samuti tapeedid, vaibad, dekoratiivpadjad ja pildid. Omades selliseid võimalusi, pole keeruline leida õige komplekt toa jaoks või välja valida ideaalne ornamentide ja aksessuaaride kooslus.Kataloogides, millega saab tutvuda Moonavoor Seinakattestuudios, on suurel hulgal interjööride fotosid, milledelt leiab erinevaid kooslusi. Tootja üheks suuremaks plussiks on see, et nad töötavad erinevates stiilides – klassikast retroni või laste tapeedini.

Las iLiv vallandab teis disaineri!
Kümme eripalgelist kollektsiooni aitavad Teil luua päris oma, suurepärase intrejööri, mis ühtub teie elustiiliga.

Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Sisestatud: 28.02.2014

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki