Artiklid ja uudised

Moonavoorilt uus kollektsioon - tapeedid, padjad, peeglid, sirmid, pildid.....

Moonavoor Seinakattesalongil on välja tulnud uus kataloog, millega saab tutvuda Moonavoor salongis. Uus kollektsioon sisaldab lisaks tapeetidele ka dekoratiivpatju, pilte, sirme, peegleid, kellasid, kujusid, karpe ning muud dekoori.
See on suurepärane võimalus koostada endale kordumatu komplekt, kus on ühtse mustriga tapeet kui ka padjad ja muud sisustuselemendid.


Firma peamiseks eesmärgiks on pakkuda klientidele erinevaid võimalusi oma ruumide seinte dekoreerimiseks. Salongis on palju erinevaid seinakatteid tuntud tootjatelt, kelle toodangut pole siiani Eesti turul pakutud. Seinakatted on valitud väga hoolikalt, saadaval on tapeedid, šabloonid, maalitud- ning käsitsi valmistatud paber, Swarovski kristallidega kaetud seinakate, samuti vedel tapeet, krohv ning 100% looduslikud seinakattematerjalid.

Moonavoor sisustus OÜ
Järve keskus 0 korrus
Pärnu mnt. 238, Tallinn 11624
E-P 10.00 - 20.00
Tel: +372 61 43 455
Email: info@moonavoor.ee
Facebook

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee
Sisestatud: 21.11.2014

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki